O mnie

"Głęboki upadek prowadzi często do wielkiego szczęścia."
(Johann Wolfgang Goethe)

 

 

 

 

Nazywam się Honorata Nothdurfter. Jestem zodiakalnym Koziorożcem z AC- w Raku  i Księżycem w znaku Ryb. Od wczesnego dzieciństwa, w zasadzie odkąd pamiętam, interesowało mnie i pasjonowało analizowanie świata i ludzi. Zawsze ciekawiło mnie, co kryje się pod maskami, które każdy z nas zakłada kontaktując się ze światem zewnętrznym.

 

Także bardzo wcześnie, bo jeszcze w dzieciństwie, zaczęły się moje poszukiwania sensu życia. Zastanawiałam się, dlaczego i po co istnieję. Dlaczego i po co istnieją inni ludzie i wszystko, co na Ziemi i w Kosmosie? Jaki jest cel tego wszystkiego? Odpowiedzi na te i podobne pytania szukam do dziś.

 

Szukając swojej drogi staram się pomagać innym ludziom. Mam za sobą długą karierę w pracy z trudnymi dziećmi. Posiadam dyplom nauczania początkowego , dyplom Wahrnehmende i dyplom FP Pädagogik .  Ta praca przynosiła mi wiele zadowolenia, jednak zawsze mi czegoś brakowało. W moich osobistych dociekaniach dotarłam do kwestii, które można nazwać tajemnicami gwiazd i duchowości.

 

Wiele lat uczyłam się astrologii klasycznej w Austrii ( Wiedeń) u ing. Elizabeth Selzer. Ukończyłam również Szkole Astrologii mag. Piotra Gibaszewskiego z dyplomem.


We wszystkim, co robię interesuje mnie człowiek, a w szczególności kwestia motywacji. Zajmuję się szeroko pojętymi zagadnieniami transcendencji i mistyki oraz literatury antycznej i astrologicznej oraz Rider Waite Tarot. Pracowałam także w Neue Kreativ und Sport Mittelschule jako pedagog  w Wiedniu.

Astrologia jest dla mnie coraz bardziej niezawodnym kompasem życiowym. Może być takim kompasem także dla Ciebie.

 

Myślę, że pojmowanie świata z perspektywy astrologii prowadzi do większej tolerancji i autentyczności. Pokazuje przy tym wiele alternatyw i potencjalnych rozwiązań, które mogą być wykorzystywane przez wielu ludzi w wielu sytuacjach. Uważam to za fascynujące!

Zachęcam do skorzystania z mojej oferty.

Polecam książki Motywacja Miłość i partnerstwo