Horoskop: 12.2.2018 do 18.2.2018r.


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 12.2.18 do 18.2.18. Nów Księżyca w znaku Wodnika z częściowym zaćmieniem Słońca. Wenus, Słońce i Merkury w Rybie.


„To nie góry pokonujemy, lecz siebie.”(Edmund Hillary)


Ważnym punktem nadchodzącego tygodnia jest Nów Księżyca z częściowym zaćmieniem Słońca w znaku Wodnika. Samo wydarzenie wprowadzi ogromne zmiany w świecie, w ciągu następnych sześciu miesięcy. Tworzy się inna przyszłość, wymagająca niekonwencjonalnych decyzji i rozstrzygnięć. Podczas zaćmienia dostrzegamy nagle dane sytuacji z innej perspektywy. Jest to jak ściągniecie maski i ukazania tego, co się pod nią kryło przez bardzo długi czas. Wiele spraw nas ogranicza, nie pozwala ruszyć z miejsca, zrealizować faktycznie marzenia. Luna podczas Nowiu i zaćmienia serwuje możliwości wejścia w trwałe związki, gdy Wenus ustawia się w Rybie pozytywnie do Saturna w Koziorożcu. Myśl, analizuj i akceptuj rewolucyjne teorie, ale patrz czy faktyczni będziesz potrafił wdrożyć je w życie! Aby osiągnąć wysokie cele potrzeba jeszcze optymizmu, wiary w siebie i wykorzystanie osobistych talentów. Twoje nastawienie do siebie i ocena indywidulanych wartości jest tym razem rozstrzygająca. Kto się odważy może zdobyć niecodzienne zwycięstwo! Pod koniec tygodnia na niebie pojawi się niebezpieczny aspekt. Mars w kwadracie do Neptuna prowadzi do kłamstw, zdrad, oszust w życiu prywatnym i biznesowym. Przy ważnych rozmowach trzymaj się od razu po Nowiu faktów. Jeżeli nie wiesz dokładnie, o co chodzi nie wypowiadaj swojej decyzji. Uwaga; tendencja zatruć. Słońce i Merkury przechodzą do Ryby pod koniec tygodnia. Rozpoczynamy czas pożegnania, podsumowania i zamykania dwanaście miesięcy idąc do wiosny. Czego mógłbyś się pozbyć, tak, gdy Słońce się ukrywa, aby rozwinąć swoje skrzydła?


Ja życzę wszystkim odważnych, mądrych idei, które pozwolą wraz Nowiem Księżyca i częściowym zaćmieniem Słońca 15.2.18 zaplanować nowoczesną, dobrą przyszłość. Powodzenia! Pozdrawiam Was.


„Odkryłem, że zawsze mam wybór. Czasami jest to po prostu wybór odpowiedniego podejścia do życia.”(J. Knowlton)

Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału: http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

Zapraszam do indywidualnej nauki online astrologii.


11.2.18 Słońce w Wodniku, Księżyc w Koziorożcu.

 


Konstelacje tygodnia:

Od 11.2.18 Wenus znajduje się w znaku Ryby. We wtorek Merkury w Wodniku stoi w kwadracie do Jowisza w Skorpionie. W środę Słońce ustawia się w sextilu do Urana. Podczas Nowiu z częściowe zaćmienia Słońca (godzi. 21; 51) 15.2.18 mamy liczne konstelacje; sam Księżyc stoi w kwadracie do Jowisza i w sextilu do Urana, w koniunkcji z Merkurym. W piątek Wenus w Rybie konstruuje sextil do Saturna w Koziorożcu. W sobotę Mars w Strzelcu ustawia w kwadracie do Neptuna w Rybie. W tym dniu także Słońce łączy się z Merkurym, który dalej przechodzi do znaku wrażliwej Ryby. 18.2.18 Słońce przechodzi do znaku Ryb o godzinie 18; 17.


„Istnieje tylko jedna osoba, która kiedykolwiek może uczynić Cię szczęśliwą i ta osobą jesteś Ty.”(D. Burns)