Horoskop: 5.2.2018 do 11.2.2018


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)„To twoje miejsce na świecie i twoje życie; idź i zrób z nim to, co tylko możesz, uczyń z niego to życie, które chciałbyś przeżyć.”(Mae Jemison)

Przed nami bardzo dobry tydzień pełen radosnych niespodzianek szczególnie dla znaków ognia i powietrza. Po intensywnej pełni z totalnym zaćmieniem Księżyca będzie można śmiało rozpocząć powrót do życia. W nowych dniach spodziewaj się wiele zaskakujących, przyjemnych zwrotów sytuacji. Nadeszła faza, by z planetami w Wodniku otworzyć się na nowe i poczuć się aktywnym, wolnym i beztroskim! Aktualnie w czasie karnawału nie musisz z miejsca wybierać się na tańce. Ale dobrze byłoby, nawet, gdy za oknem nieprzyjemna zima, spotkać z przyjaciółmi na herbatce, poplotkować, przedstawiać swoje idee, zbierając ciekawe informacje. Energia znaku Wodnika ma nas ożywić, aby każdy z nas dostrzegł, rozentuzjazmował i rozgrzał siły witalne. Nikt się do ciebie nie dostosuje. Pomyśl sam o sobie! Wychodź z inicjatywą, pozbywaj niewygodnych nawyków, przyzwyczajeń i duszących emocji, nie koncentrując ciągle na negatywach. Kto chce wypróbować czegoś nowego jest świetny moment, nawet, gdy może zrobisz błędy. Życie jest pudełkiem czekoladek, a my bez końca się uczymy. Także akceptując swoje niedoskonałości, nad którymi wypada popracować... Kieruj się swoją intuicją korzystając z nietuzinowych, pionierskich pomysłów. Merkury w tym znaku da nam inspirujące wizje. Wenus do soboty rozpłomieni ciekawe uczucia. W niedzielę Afrodyta przechodzi do znaku Ryb nastawiając nas idealistycznie do świata. Kierując się prawdziwymi uczuciami nie myl tylko ideału z wyobrażeniem. Planeta Wenus od 11.2 proteguje w sprawach miłosnych i finansowych następujące znaki; Ryby, Skorpiony, Raki, Koziorożce i Byki.

Ja życzę wszystkim pieknego, aktywnego tygodnia!

Pozdrawiam Was!

„Nie boje się sztormów i burz, dzięki nim uczę się, jak żeglować moim statkiem.”(Louise May Alcott)


Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału: http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

Zapraszam do indywidualnej nauki online astrologii.

4.2.18 Słońce w Wodniku, Księżyc w Wadze.


Konstelacje tygodnia:

Słońce, Merkury Juno i Wenus znajdują się w Wodniku. Planeta wartości i miłości tworzy we wtorek pozytywny sextil do Uran w Baranie. W czwartek Słońce rozpoczyna kwadrat do Jowisza w Skorpionie i sextil do Urana w Baranie. W niedzielę Wenus wkracza do znaku Ryb. Wszystkie planety są w biegi prostym.