Horoskop: 15.01.2018 do 21.01.2018 r.


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 15.1.18 do 21.1.18.
Nów Księżyca w znaku Koziorożca 17.1.18- Wszystko jest możliwe!

Konstelacje tygodnia:

 

Przez cały tydzień Jowisz stoi w silnym sextilu do Plutona. Idąc do Nowiu w znaku Koziorożca Słońce, Wenus, Lilith, Pluton, Merkury, Saturn znajdują się, oprócz Księżyca w znaku Koziorożcu. Podczas Nowiu sextil Jowisza z Plutonem jest dokładny. Słońce, Księżyc i Wenus stoją w kwadratach do Urana. W piątek Wenus jest już w Wodniku. W sobotę Słońce wchodzi do znaku Wodnika. W piątek Merkury tworzy sextil do Neptuna. Aktywne aspekty; Słońce sextil Mars, Wenus sextil Mars. Wszystkie planety są w biegu prostym.

 

"Jeśli ktoś oferuje Ci niesamowitą możliwość, a Ty nie jesteś pewien, czy dasz radę, powiedz „TAK!” i naucz się jak to zrobić."
[Richard Branson]

 

"Może Ci się nie udać w tym, na czym Ci nie zależy… więc równie dobrze możesz dać sobie szansę i robić to co kochasz."

[Jim Carrey].Przed nami bardzo ważny tydzień. Siedem gwiazd spotyka się znaku Koziorożca, aby przy Nowiu Księżyca 17.1.18 przejść do realizacji bardzo ważnych konceptów. Podjedz poważnie, w skupieniu z pełną koncentracją do swoich zamierzeń. Cele mają być realne dając ostateczny efekt bezpieczeństwa, porządku, jasności gwarantując w przyszłości więcej przestrzeni do rozwoju i samospełnienia.  Protegowane są; Koziorożce, Panny, Byki, Skorpiony, Raki oraz Ryby. Znaki powietrza i ognia mają możliwość zainicjowania coś nowego. Widok, który daje ten dzień nie możesz ominąć, ponieważ w tym samym momencie Jowisz stoi w potężnym sextilu do Plutona. Jowisz w Skorpionie inspiruje nakazując w towarzystwie Plutona działania, przejście do akcji, podejmowania decyzji, zaplanowania projektów i wytyczenia czasu. Planeta ekspansji zmotywuje każdego do realizacji nawet tego, czego nigdy w życiu nie odważyłby się dokonać. To jest najważniejsza szansa pierwszego Nowiu Księżyca w Roku 2018; zaufaj sobie, rusz się, podejmuj ryzyka, nie rozpamiętując już starych zmartwień i niepowodzeń! Wszystko jest możliwe z tymi aspektami! Jowisz i Pluton daje nie tylko zabezpieczenia, które szukamy dookoła, pieniądze i honory profesjonalne. One serwuj nam to, czego nigdzie w żadnym sklepie nie dostaniesz. A mianowicie; wiarę w siebie, gotowość do otwarcia, do transformacji, radość życia, ekspansję i harmonię wewnętrzną, wyciągając na wierzch Twoje ukryte skarby, talenty, które nosisz w sobie! Kto skorzysta z tego dnia nakreślając swoją przyszłość w głowie, czy na papierze ma prawo oczekiwać najlepszego, co może dać życie.

Ja życzę wszystkim powodzenia w realizacji celów przy Nowiu Księżyca! Niech każdy otrzyma to, o czym od dawna marzy.

Pozdrawiam Was! "Jeśli ktoś oferuje Ci niesamowitą możliwość, a Ty nie jesteś pewien, czy dasz radę, powiedz „TAK!” i naucz się jak to zrobić."[Richard Branson]

 

Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału:http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter