Horoskop: 8.10.18-14.10.18


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od  8.10.18 do14.10.18.

Nów Księżyca na osi Waga/ Baran 9.10.18 o godzinie 5,47.

„Naszym przeinaczeniem jest próbować osiągnąć to, co niemożliwe, dokonać niezwykłych czynów, nie zważając na lęk. To nasz obowiązek wobec przyszłości.”(Ch. Paolini)

Gdy Słońce znajduj się w znaku Wagi mamy kierować się do tematów partnerskich, relacji i ludzi, których spotykamy. To może być nawet krótkie spotkanie, które nas zainspiruje czy współpraca, która pozwoli obustronnie wzrastać. Nów Księżyca 9.10.18 w tym znaku jest testem dla każdego partnerstwa. Realne jest także, że nasz obustronny wzrost nie jest możliwy. Wtedy nasze drogi będą się rozchodzić i z Plutonem finalizować.

Temat nabiera intensywności, ponieważ Wenus zatrzymała się w znaku Skorpionie wyruszając 5.10.18 w retrogradację, co potrawa następne sześć tygodni. Cenzurze podlegają z miejsca nasze prywatne i biznesowe powiązania, wartości życiowe, finanse, długi i wspólny dorobek. Nów Księżyca sprzyja otwartym, uczciwym rozmowom, gdzie należy nawet w trudnych sytuacjach szukać kompromisów. Nie daj się zwieść i zaskoczyć emocjom. Księżyc i Słonce podczas Nowiu w kwadracie do Plutona tworzy trudną aurę przeplataną, na przykład groźbami, szantażem i manipulacją. Jeżeli zostaniesz zaskoczony pozostań przy dyplomacji nie obawiając się tego, co się wydarzy. Wewnętrzy spokój, odwaga, jasna postawa i prawdziwe oblicze ułatwi Ci wyjścia z każdego uwarunkowania.

Merkury przechodzi na drugi dzień do Skorpiona. Wiele sytuacji ukarze nam się z innej strony. Daj sobie na wszystko czas pozostając prawdziwym i autentycznym.

„Myśl ludzka nie zna granic poza tymi, które sama wyznacza.(N. Hill)

Ja życzę Wam dobrego tygodnia i zasyłam tylko pozytywną energię dla każdego.

Zapraszam do porad, indywidualnej nauki online astrologii i do abonowania mojego YouTube kanału; http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

„ Ten, kto się boi przegrać, już przegrał.”(G.Martin)

7.10.18 Słońce w Wadze, Księżyc w znaku Panny.