Horoskop: 24.9.-30.9.2018 r.


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od  24.9.18 do 30.9.18.

Impulsywna pełnia w znaku ognia Baranie 25.9.18 o godzinie 4, 52.


„Człowiekowi można zabrać wszystko z wyjątkiem jednej rzeczy; ostatniej z ludzkich wartości-wyboru swojej postawy w każdej okolicznościach wyboru swojej drogi.”(Viktor Frankl)


Tydzień z burzliwą pełnią Księżyca w znaku Barana jest bardzo dobry do zakończenia starych tematów, sprecyzowania aktualnych punktów życia, w których stoisz, może skonfrontowania ze swoimi słabościami i na końcu wyciągania wniosków do podejmowania decyzji. Nie śpiesz się i nie daj poganiać burzliwej aurze pierwszych dni tygodnia. Saturn, planeta przeznaczenia zsyła rożnego rodzaju blokady, zatrzymania, reguły z koniecznością wykonywania obowiązków. Obojętnie, co się w Twoim życiu dzieje, nie podejmuj gwałtownych decyzji, ale świadomie, może nawet w chaosie wydarzeń szukaj dla wszystkiego zrozumienia i szansy dla siebie. Gwiazdy na niebie wskazuj, że są wyjścia z każdej, nawet skomplikowanej sytuacji. Licz jednak na przemiany bez końca. Nic nie musi działać według opracowanego przez nas wcześniej planu.

„Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w całości.”(Vincent van Gogh)

W partnerstwach wszelkiego rodzaju ważne są dyplomatyczne reguły, otwarty dialog i łączność do rozpoczęcia nowych projektów i planów. Postaw na stabilizację i pewność zamiast na niecierpliwość i nadpobudliwe zachowania. Tylko w spokoju dojdziesz do końca tygodnia, choć po drodze nie zabraknie nam niespodzianek wszelakiego rodzaju.

Ja życzę wszystkim jednak pogodnego i ciepłego tygodnia!

Pozdrawiam Was!

„Znajdziesz to, czego szukasz, umyka Ci to, co zaniedbujesz.”(Sokrates)

Zapraszam do porad, indywidualnej nauki online astrologii i do abonowania mojego YouTube kanału; http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

23.9.18 Słońce w Wadze, Księżyc w znaku Ryb.