Horoskop: 17.9-23.9.18r.


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od  17.9.18 do 23.9.18. Ostatni kwadrat Marsa w Wodniku do Urana w Byku.

„Żeby wytrwać w czymkolwiek, trzeba utrzymać rytm.”(Haruki Murakami)

Aktualny tydzień ma bardzo sprzeczną energię, a trudny kwadrat Marsa do Uran zapowiada nagłe zamiany sytuacji, niespodzianki, niekoniecznie pozytywne i raptowne zwroty akcji. Przygotuj się na nieoczekiwane wydarzenia i zmienne konstelacje( szczególnie wtorek, środa i czwartek) otwierając na eksperymenty, nowości i niekonwencjonalne rozwiązania, nie trzymając na siłę przestarzałych już metod działania. Spróbuj otworzyć się na nowe, mimo, że dla wszystkich nie jest to pewnie łatwe. Pozostawienie przyzwyczajeń za sobą potrzebuje odwagi wejścia w inne życie, zlikwidowanie wewnętrznych blokad, nie uciekając od tego, co jest dla Ciebie problemem. Sytuacje zewnętrzne mogą, bowiem nas „zmuszać” do zrezygnowania z tego, co właściwie jest obciążeniem. Kto poczuje się źle, stojąc w uliczce jednokierunkowej winien obudzić w sobie wiarę i zaufanie w życie wyrażając zgodę na przemiany. Jest to konieczne do przeprowadzenia transformacji i jednocześnie ważnym elementem w ewolucji każdego człowieka.  Możliwe, że te osoby, które od maja 2018 lamią sobie głowy nad trudnymi kwestiami swojego losu znajdą znienacka kreatywne wyjścia z krytycznych uwarunkowań. Nie bój się! Nie rezygnuj od razu, ale podejdź kwestie z odmiennej strony! Cierpliwością, spokojem można wiele osiągnąć. Trygon Saturna do Uran utrzymuje się na niebie jeszcze do końca tygodnia dając wszystkim szasnę na stworzenie odmiennej stabilizacji.

„Gniew i siła nikogo nie zbliżą do mety; cierpliwość i wytrwałość, to mędrca zalety.”(Jean de La Fontaine).

Zapraszam do porad, indywidualnej nauki online astrologii.

i do abonowania mojego YouTube kanału; http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

18.9.18 Słońce w Pannie, Księżyc w Koziorożcu.

Baran:

Uzgodnij Twojego Marsa stojącego w kwadracie do Urana. Spokój, opanowanie i rozważna komunikacja sprzyja dogadaniu. Pozostań neutralny w każdej sytuacji. Relacje i związki partnerskie wszelkiego rodzaju stają się priorytetem.

Byk; Uran w Twoim znaku, w kwadracie do Marsa oręduje szybkim, nieoczekiwanym decyzjom. Jednak wyważ ryzyka wszelkiego rodzaju dobierając słowa i metody działania. Postawiłabym na kompromis, dyplomację oraz pokój trzymając do końca realnych faktów.

Bliźniak; Do końca tygodnia sprawy, które na początku wydają się nie do pokonania, będą załatwione w pozytywnym znaczeniu. Nie śpiesz się, wykorzystując niekonwencjonalne metody myślenia i akcji. Porozmawiaj z innymi ludźmi. Spójrz na wszystko z dalszej perspektywy dostrzegając bajkowe barwy. Będzie dobrze.

Rak; Kwadrat Urana z Marsem sprzyja podejmowaniu zadań, których wcześniej się bałeś lub omijałeś z daleka. Zrób plan, przygotuj się myśląc o uwolnieniu z uzależnień wszelkiego rodzaju. Wenus w Skorpionie proteguje pojęciom; łączność, lojalność i prawda. Rób to, czego pragniesz, nie naginając bez końca do potrzeb partnera.

Lew; Z Marsem na przeciw trzeba pomyśleć o wyzwoleniu z relacji, które zabierają powietrze. Nie dolewaj słowami i czynami oliwy do ogania, ale z zawitaniem jesieni pomyśl o odkryciu świętego spokoju. Prowokatorów, intrygantów omijaj z daleka. Nie pozwalaj, aby ktoś mało ważny wpływał na Twoje życiowe decyzje!

Panna; Do weekendu zaplanowałabym ważne rozmowy, załatwienie istotnych spraw i sprawdzenie szczegółów następnych scenariuszy. Dalej, gdy Słońce i Merkury przejdzie do sąsiedniej Wagi otwórz się na nowe tematy, innych ludzi i wyprowadzanie, np. kooperacji i przyszłościowych współprac. Nawet takich, których jeszcze w życiu nie robiłaś. Przyjazne tony winny z Twojej strony wychodzić. Nie odwracaj się od pojednania i zgody.

Waga; Z pozycji Marsa i Uran stajesz się z miejsca odważna przedstawiając śmiało swoje plany oraz idee. Niekonwencjonalne pomysły wdrożyłabym od razu w życie. Inicjatywę podjęłabym z dniem nadejścia jesieni. Słońce, wchodząc do Twojego znaku podnosi poziom pozytywnej energii, a z tym żadne wyzwanie nie jest straszną przeszkodą.

Skorpion; Pozwól sobie na innowacyjne decyzje. Od dziś, gdy Mars stoi w kwadracie do Uran wypada nieschematycznie podchodzić do różnych zadań. Energia przyśpiesza dając sygnał do prekursorskich aktywności i rewolucyjnych poczynań. Wenus i Jowisz są przy Tobie. Nie widzę, że zapomnisz o najważniejszym. Odnowy, unowocześnienia i sterowanie do przyszłości jest punktem pierwszym i najważniejszym w Skorpiona życiorysie.

Strzelce; Czekając na przejście Słońca i Merkurego do Wagi sprawdź swoje siły do tworzenia wielkich wizji. Od piątku jesteś już gotowy na reorientację i wybór niekonwencjonalnych dróg do przyszłości. Nie trzymaj się przyzwyczajeń i stereotypów. Także, jeżeli chodzi o związki i relacje.

Koziorożec; Uranus stoi w trygonie do Saturna. Na nic nie przyda się trzymanie prahistorycznego przy sobie. Planeta niespodzianek, rewolucji zarządziła odnowy. Otwórz się na zmiany szukając innych ludzi, grup i pionierskich zadań. Boski trygon Uran gwarantuje osobiste zadowolenie dorzucając garść przyjemności.

Wodnik; Do końca tygodnia poczujesz się jak nowy! Mars w kwadracie do Uran i Lilith przy czerwonej planecie dodają ogromnego powera i odwagi do przeprowadzenia radykalnych, życiowych transformacji! Gdy nadejdzie jesień odnajdziesz czas także na radości, swobodę i relaks. Już wiesz, po co żyjesz i co jest Twoim głównym priorytetem! Alleluja!

Ryby; Z Uranem w pozytywnym aspekcie odważ się przedstawiać inaczej, wykorzystując swoją kreatywność oraz wszystkie inne talenty. Wenus i Jowisz, stojąc w trygonie, nie pozwalają na składanie z siebie ofiary na ołtarzach innych. Wybieraj słowa, uciekając od nudnej komunikacji. Gdy nie z każdym jest Ci po drodze kompletuj sama ludzi, z którymi powędrujesz do ery wodnikowej.

Bild via Pixabay.