Horoskop: 9.9.18-16.9.18 r


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)„Nie zależnie od tego ile masz lat, jeżeli potrafisz zachować pragnienie bycia kreatywnym, to utrzymujesz też przy życiu swoje wewnętrzne dziecko.”(nieznany.)


Słońce i Merkury znający się w znaku Panny proponują rozsądne rozmowy i dyplomatyczne działania. Szczegóły i detale są istotne. Nie uciekaj od ważnych rozmów. Potencjał kłótni wnosi nie tylko Wenus w kwadracie do Marsa, ale również pozycja planety ustawiająca się na przecie Urana w środku tygodnia. Z trygonem Saturna do Uran nic już nas nie zdziwi. To nowe, rewolucyjne będzie łatwo przyjmowane przez każdego. Z Wenus w Skorpionie liczy się autentyczność i prawda. Kto nie ma ochoty na związek i braterstwo może odejść. Nikt nikogo nie będzie trzymał na siłę, gdy zabraknie tolerancji, równości i wierności. Z planetami w znaku Panny wypada porządkować, korygować dążąc do korzystnych przeobrażeń, w pozytywnym sensie własnych struktur życia. Potężny, harmonijny aspekt Jowisza z Plutonem jest połączeniem powodzenia, gwarantującym wielu osobom spełnienie osobiste.

Mars w Wodniku nakręca nas do niekonwencjonalnych poczynań. Czy jesteś gotowy wykorzystać kreatywne impulsy, wyłapać najlepsze szanse, trzymać prawdy i realności idąc w kierunku głosu serca? Tylko to, bowiem się liczy, jeżeli chcesz poczuć się szczęśliwy! Nie zapomnij o jasnym rozumowaniu i praktycznych metodach. Zawsze najlepiej jest, aby inicjatywa wyszła z Twojej strony! Szczęście nie spada z nieba!


„Nie wolno Ci się and sobą litować. Pamiętaj, nie jesteś ofiara. Jesteś dorosłym człowiekiem i odpowiadasz za swoje życie. Robisz to, na co sam się zdecydowałeś. Niepowodzenia są wpisane w cenę sukcesu. Stanowią zaledwie ograniczniki prędkości na drodze do sukcesu.” (Brian Tracy)

Życzę Wam przyjemnego, spokojnego tygodnia!

Zapraszam do porad, indywidualnej nauki online astrologii.

i do abonowania mojego YouTube kanału; http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

10.9.18 Słońce w Pannie, Księżyc w Wadze.


„Czytaj. Ucz się. Stosuj. Możesz zmienić swoje życie na lepsze!”(Arthur R. Pell)

Baran: Wenus wyszła z opozycji i będzie Ci łatwiej dogadać się z osobą stojącą naprzeciw. Wykorzystałbym nowe pomysły do wielkich rewolucyjnych czynów, nie stawiając nic na ostrzu noża. Środę i czwartek nie wchodź w ryzyka.

Byk; Z Wenus na przeciw potraktuj swoje uczucia, potrzeby i pragnienia poważnie. Mars w Wodniku poleca elastyczne myślenie. Nie rób nic na siłę wykosztują swoje pragmatyczne myślenie. Zachowaj dla siebie tajemnice.

Bliźniak; Słońce i Merkury w Pannie nakazują przyjrzeć się realowi i nie podejmować do końca decyzji, jeżeli nie znasz wszystkich szczegółów. Pozostań sobą, nie przybierając żadnej roli. Wenus w Skorpionie od razu odkryje prawdy. Kwestie profesjonalne wymagają większej precyzji.

Rak; Z Wenus w Skorpionie przechodzi do głębszych uczuć i emocji szukając harmonii w partnerstwach wszelkiego rodzaju. Intensywność w związkach może Cię zaskoczyć. Cóż…miłość ma swoje prawa.

Znajdź czas dla przyjemności!

Lew; Uczucia i emocje są ważne. Nie uciekaj od ważnych rozmów. Podczas komunikacji stawiaj na pojednanie, pokój i rozwiązywanie konfliktów. Tematy od maja nabieraj ponownie znaczenia! Polecane są mądre strategie i poważne traktowanie osoby stojącej na przeciw!

Panna; Sprawdzaj swoje potrzeby po Nowiu księżyca. Co trzeba zmienić? Najlepiej przerób myślnie na wyczucie kierując się dodatkowo empatią. Wenus w pozytywnym aspekcie pomoże pracować nad niepewnością i skromnością. Masz najlepsze karty w ręku do lepszego życia.

Waga; Tydzień jest świetny na zajęcia się kwestiami profesjonalno- zawodowymi, pamiętając o materialnych. Gdy Wenus przed Tobą szuka już dramatów wrzuć na luz nie wchodząc w zagmatwane sytuacje. Dyplomacją nic nie zdziałasz, ale całkowitym zainteresowaniem najbliższych kontaktów i relacji.

Skorpion; Jowisz dodaje skrzydeł, a Wenus magicznej aury. Dlaczego jeszcze wątpisz w siebie i swoje zdolności? Piękna konstelacja planety szczęścia z Twoim Plutonem przynosi pozytywne niespodzianki. Wykorzystaj dane Ci szanse odrzucając rozdarcie i walkę wewnętrzną. Wszystko ułoży się lepiej niż sobie wyobrażasz!

Strzelce; Więcej pewności siebie! Tydzień wymaga przybojowości, zdecydowania i uwzględnienia detali. Wczuj się w każdą sytuacje, traktując poważnie siebie samego! Warto pomyśleć o unowocześnieniach na każdym poziomie życia.

Koziorożec; Zmień perspektywę, otwierając się na nowe propozycje oraz informacje. Z samotnością nie jest Ci do twarzy, gdy Wenus przeszła do znaku Skorpiona. Zawodowo i w miłości oczekujesz powodzenia oraz niekończących się pasji! Poprawy finansowe.

Wodnik; Mars powrócił, aby dodać ogromnej energii pozycjonując z miejsca do Urana. Uważaj na swoją impulsywność, nie zajmując projektami bez przyszłości. Wycofaj się z nieokreślonych uwarunkowań. Albo chcesz albo nie chcesz. Białe albo czarne. Niezdecydowania i wahania nie będzie akceptowane we wrześniu przez gwiazdy.

Ryby; W partnerstwach wszelkiego rodzaju nie działaj już starymi metodami. Jowisz z Plutonem poleca determinację, aktywność, inicjatywę i nową orientację! Bez osiadania na przeszłości. Wiedza daje władzę. Masz ją przy sobie i wykorzystaj w pionierskich planach.

Bild via Pixabay.