Horoskop: 3.9.2018-9.9.2018.


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od  3.9.18 do 9.9.18. Nów Księżyca w realnej Pannie 9.9.18.

„Żeby sięgnąć po to, czego chcesz od życia, musisz uciszyć swoich krytyków, zaczynając od tego największego-siebie samego.” (Regina Brett)

W nowym tygodniu kreatywne idee, wizje i plany spotykają się z krytycznymi testami i sprawdzaniami. Konstelacje są piękne do marzeń i tworzenia inspirujących scenariuszy życiowych. Biegnąc za idealistycznymi wyobrażeniem nie strać konkretnej rzeczywistości z oczu. Nów Księżyca w skrupulatnej Pannie chce spełnienia w rzeczywistości chroniąc nas przed nadmierną samokrytyką, roz-lub od-czarowaniem. Piękny trygon Saturna do Urana chce zamknąć historie przeszłości dopasowując nasze koncepty do aktualnych sytuacji. Merkury także uczestniczy w Nowiu powiększając potencjał tego wielkiego wydarzenia.

„Wielkość polega na tym, że spełnisz swoje marzenia i realizujesz potencjał bohatera, który w sobie nosisz.”( Rhonda Byrne)

Tylko Wenus rozpoczyna kłótnie z Marsem. Partnerstwa wszelakiego rodzaju potrzebują korektur, prawdy dążąc do traktowania się z respektem i dyplomacją. W niedzielę o godzinie 20; 01 odbywa się Nów Luny w pracowitym znaku ziemi.

Stwórz dookoła siebie jasność, porządek, zadbaj o szczegóły, pamiętając o swoich potrzebach serca. Przyszłościowe, przy tych dobrych konstelacjach, zapowiada faktyczne urzeczywistnienia. Przejdź Ty sam do inicjatywy, wysyłając osobiście pierwsze impulsy do uniwersum.

„Istnieją marzenia, które nawiedzają nas tuż po przebudzeniu. To one sprawiają, że warto żyć.” (Nicholas Sparks)

Życzę Wam udanego tygodnia i dużo powodzenia! Pozdrawiam Was.

„Prawdziwe marzenia budują się na trudnościach i przeszkodach.”

( Alekssandro D Avenia)

Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału: http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

Zapraszam do porad oraz indywidualnej nauki online astrologii.

3.9.18 Słońce w Pannie, Księżyc w znaku Bliźniaku.