Horoskop: 20.8.2018-26.8.2018


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 20.8.18 do 26.8.18.

Niecodzienna pełnia Księżyca w mistycznych Rybach 26.8.18 o godzi. 13;56.


„Większość rzeczy na tym świecie stworzona została prze ludzi, którzy w trwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei”(D. Carnegie)Przed nami bardzo ważny tydzień, który finalizuje wysoko spirytualna pełnia Księżyca w znaku Ryby. Słońce przechodząc do znaku Panny 23.8.18 o godzinie 6; 10 podsumuje tematy, które rozpoczęliśmy od wiosny wyciągając konsekwencje i tworząc bilanse. Co wtedy zasadziłeś, planowałeś, oczekiwałeś? Gwiazda ustawiają się w wielkim trygonie do Urana i Saturna, dając nam realne szansy uśnięcia blokad, wyzwolenia z uzależnień i skierowania do nowego i przyszłościowego. Uranus jest planetą rewolucji nakazując kierowanie się do progresywnego. Nadchodzą przemiany, reorganizacja, porządkowania, powrót do normalności, a pełnia Księżyca w romantycznych Rybach jest punktem kulminacyjnym otworując wrota do następnych dwunastu miesięcy na dalszym poziomie spirytualnym. Saturn, planeta karmy powiązany z wielkim trygonem i latawcem wzbijającym się w kierunku Ryby umożliwi i urzeczywistni nasze marzenia, wizje i plany na innych, trwałych fundamentach.

Świetny czas na pożegnanie starego i pozytywne transformacje w naszym życiu. Wspólne marzenia, wiara i zaufanie w dzień codzienny stworzą przestrzeń do lepszych uczuć, harmonijnych związków i wartości, gdzie każdy otrzyma więcej wolności, niezależności oraz indywidulanego spełnienia. Potężny trygon i figurę latawca wypada wykorzystać z powodzeniem na każdym poziomie życia.

Bardzo silnie, pozytywne aspekty gwarantują rozkwit, uznanie i realizację życiowych wizji dla tych, którzy zaufają w wyższe duchowe moce. Ogromne wizje mogą być ożywione lub z -reanimowane (od maja, 2018) jeżeli podjedziesz do tego z odwagą i zaufaniem w swoje poczynania. Wszystkie wartości zawarte w minionym nowiu w znaku Lwa mogą być z miejsca doprowadzone do skutku, gdy Mars przejdzie do Koziorożca. Pozostań fair w każdej relacji. Manipulacje, zastraszania i zazdrości nie dają porządnych, długofalowych efektów. Wręcz przeciwnie, wejście w prowokacje utrudnia stawiając nas w krytycznych uwarunkowaniach.

Ja życzę wszystkim pięknego tygodnia. Wyjaśniajcie i organizujecie od początku swoje sprawy dopuszczając kompromisy i ciekawsze, przyszłościowe perspektywy życia.„Nawet, jeżeli niebo zmęczyło się błękitem, nigdy nie gaś światełka nadziei.”(B. Dylan)

Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału: http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

Zapraszam do indywidualnej nauki online astrologii.

20.8.18 Słońce w Lwie, Księżyc w Strzelcu.


„Nadzieja uczy czekać pomalutku.” (Twardowski)