Horoskop: 12.8.-19.8.2018


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 12.8.18 do 19.8.18.

Trzeci i ostatni trygon Jowisza z Neptunem.

„Z kamieni rzucanych ci pod nogi, zbuduj schody, które poprowadzą Cię jeszcze wyżej.” (Miguel de Molinos)


Przed nami magiczny tydzień z boskim trygonem na niebie między Jowiszem w Skorpionie i Neptunem w Rybie.

Aspekt ten jest aktywny prawie do końca miesiąca sierpnia, ale w tym tygodniu 19.8.18 jest dokładny zapowiadając sukcesy, spełnienia marzeń, radości prywatne, zawodowe i zdrowotne. Obie gwiazdy kooperują, uzupełniają się i dodają nam wiary, siły wewnętrznej oraz zaufanie w wyższe wartości. Neptun łączy nas z duchowymi mocami, innymi jakościami i pozaziemskimi ideami, mistycyzmem. Razem z Jowiszem inspirują nas, ożywiają, przybliżając do świata duchowego, jednocześnie dając każdemu entuzjazm i nieugiętość od przenoszenia każdej góry!

Niebiańską energię możesz wykorzystać do rozwoju duchowego, oraz urzeczywistnienia marzeń. Połącz się tylko ze swoją wiarą, myślą stawiając na szczęście osobiste, prezentowanie życzeń i świadome konkretyzowanie nawet ukrytych celów. Planeta szczęścia i romantyczny Neptun gwarantują wymarzone momenty dla Skorpiona, Raka, Ryby, Koziorożca, Panny oraz Byka. Wenus ustawiając się w harmonijnym aspekcie do Merkurego stwarza idealne warunki do głębokich rozmów, deklaracji miłości, pojednania i ważnych konwersacji.

Merkury tymczasem zwalnia swój bieg, aby wkrótce wyruszać w bieg prosty pozwalając nam inaczej spojrzeć na siebie, rozkręcać interesy i zarabiać pieniądze. Z tą planeta protegowane są; Lwy, Strzelce, Barany, Wagi, Bliźniaki i Wodniki.

„Opinie ostateczne są kształtowane przez uczucia, nie rozum.” (W.Irving)


Ja życzę wszystkim wspaniałego tygodnia!

Niech spełnią się ważne marzenia. Spożytkujcie energię mijającego Nowiu Księżyca w znaku Lwa, która rozciąg się na sześć następnych miesięcy. Ona ma dodawać nam siły i odwagi do słuchania głosu serca. W końcu sobie samemu należy wierzyć.


„Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, która tylko ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tylu.” (Coelho)

Pozdrawiam Was, zapraszam do porada i nauki online astrologii.

Baran: Zawodowo stwórz więcej przestrzeni do realizacji swoich potężnych planów. W miłości Twoje wyobrażenia mają pokrywać się z pragnieniami partnera. Następnie konieczne jest przeniesienie całości do realności!

Byk; Wykorzystaj kreatywne impulsy do profesjonalnych aktywności, nowych orientacji, nawiązując ciekawe kontakty. W związkach potrzebne jest stworzenie harmonii. Postaraj się relacje doprowadzić do porządku.

Bliźniak; Zawodowo przyjmuj spontanicznie propozycje oraz długofalowe współprace. Prywatnie należy zająć się sobą łącząc energię serca z radością, lekkością i komunikacją. Wenus sprzyja we wszelkich poczynaniach.

Rak; Najważniejsza byłaby komunikacja, odważne wypowiadanie swoich myśli, pragnień oraz życzenia, a nie smutne zamyślanie. Tydzień wymaga większe aktywności. Planuj precyzyjnie swoje cele.

Lew; Zaufaj sobie, indywidualnym zdolnościom, wykorzystując wiedzę i przeszłe doświadczenia. Niespodzianki wypada przyjmować z dziecięcą radością. Nowe idee, odwaga otworzy inną perspektywę na przyszłość. Siły wyższe opiekują się Tobą przemeblowując radyklanie sfery prywatne i zawodowe. Dopuszczaj zmiany traktując całość, jako osobistą ewolucję.

Panna; Rób tylko to, co Tobie pasuje i odpowiada, nie naginając się do potrzeb otoczenia. Uranus stojąc w biegu wstecznym w trygonie zrobi rewolucję, jeżeli zapominasz o sobie. Podążaj w spokoju do wyznaczonego celu, nie wchodząc w żadne role. Pozostań zawsze sobą!

Waga; Pozycja Marsa namawia do zmiany kursu, przemyślenia przeszłych decyzji i poważnemu podejściu do kwestii profesjonalnych. Prywatnie miłość kwietnie z Wenus przy Słońcu. Radości i przyjemności zaplanuj z większym rozmachem. Do osób najbliższych pozwól przemawiać sercu i prawdziwym słowom.

Skorpion; Jowisz w Twoim znaku z Neptunem zsyłają bardzo pozytywną, fantastyczną energię. Poczujesz połączenie z siłami godnymi do pozazdroszczenia, które pomogą przezwyciężyć wszystkie trudności. Nie musisz nikomu nic udowadniać. Koncentruj się na swoich życzeniach. Stwórz harmonię w każdej relacji. A może wypada z czegoś zrezygnować, co nie ma przyszłości?

Strzelce; Z Marsem w retrogradacji zbieraj swoje energie i kieruj tylko w te strony, które mają charakter długofalowy. Planety znajdujące się w pozytywnych aspektach sprzyjają w kwestach zawodowych i prywatnych. Nie trać czas na fantazję i nierealności. W partnerstwach potrzebny jest wspólny mianownik, cel i przejściowe projekty.

Koziorożec; Aby odzyskać swoją energię potrzebujesz wiary w siebie oraz mocy wewnętrznej. Nie pozwalaj na przypisywanie winy tylko Tobie i podejmowanie zadań, na które nie masz ochoty. Problemy partnerskie oraz zawodowe rozwiązuj powoli, szczególnie urodzeni w trzeciej dekadzie. Jowisz w trygonie do Neptuna wykreuje harmonię kierując do dużo przyjemniejszego życia. Potraktuj swoje potrzeby poważnie.

Wodnik; Mars na chwilę da Ci spokój, dlatego od połowy tygodnia pomyśl o swoich potrzebach koncentrując na pięknym i dobrym. Odnajdziesz, bowiem w szybkim tempie zadowolenie i harmonię. Kierowanie emocjami oraz uczuciami nie jest potrzebne. Wenus zapewniania niebiańskie doświadczenia. Sterujesz mimowolnie do spełnienia. Mów, co leży Ci na sercu.

Ryba; Przed Tobą bardzo piękne siedem dni i wypada wykorzystać je do śmiałego wypowiadania życzeń, potrzeb oraz pragnień. Mars za Tobą penetruje Ryby podświadomość. Nie zapominaj o sobie i zadbaj o siebie. Każda aktywność ma być przez serce zatwierdzona. Odkryjesz inne miejsca przeznaczenia, pozytywnych ludzi i wiarę w siebie, której nigdy nie jest za wiele.

Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału: http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

Zapraszam do indywidualnej nauki online astrologii.

12.8.18 Słońce w Lwie, Księżyc w Pannie.