Horoskop: 30.7.2018- 5.8.2018


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 30.7.18 do 5.8.2018. Część druga; Mars kwadrat Uran 2.8.2018


"Przyjdzie taka chwila, gdy stwierdzisz, że wszystko się skończyło. To właśnie będzie początek". (Louis L'Amour).Pierwszy tydzień sierpnia pokazuje się raczej bardzo zmiennym. Drugi kwadrat Marsa do Urana przynosi nagłe, nieoczekiwane wydarzenia, możliwe niebezpieczne wypadki, ataki agresji lub niekontrolowane uwarunkowania prowadzące, na przykład do eksplozji wydarzeń. Pierwszy kwadrat Marsa do Uran odbywał się przy wejściu planety rewolucji do znaku ziemskiego Byka 15.5.18. Teraz Mars zmienił bieg gubiąc kontrolę nad swoją aktywnością. Kieruj się harmonią, nie przejmuj od razu drobnostki. Pozytywne nastawienie, dobre myśli zawsze pomagają. Zwiększająca się tendencja do zgubienia cierpliwości i opanowania może przynieść chaos 1-3.8.18. Nie daj temu zawładnąć Twoją osobą. Koncentruj się na sobie, planując więcej czasu na wszystkie sprawy.

Weekend zapowiada już spokój, relaks oraz sympatyczną atmosferę. Niedługo chmury rozejdą się na dłuższą chwile, aby każdy mógł znaleźć dla siebie miejsca do odpoczynku. Ja życzę wszystkim spokojnego, pieknego tygodnia i całego sierpnia!


Pozdrawiam Was!

"Znajdź sobie dobre towarzystwo. Współpracuj z pozytywnymi, zorientowanymi na cele ludźmi, którzy inspirują Cię i pobudzają do działania." (Brian Tracy)


Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału: http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

Zapraszam do indywidualnej nauki online astrologii.

29.7.18 Słońce w Lwie, Księżyc w Wodniku.

Konstelacje tygodnia:

Saturn stoi w trygonie do Uran i w kwadracie do Chirona. 2.8.18 dochodzi do drugiego w kwadratu między Uranem i Marsem, który tym razem jest w retrogradacji. Mars stoi na Węźle Karmicznym w sextilu do Chirona. Jowisz stoi w pięknym trygonie do Neptuna, będąc także w sextilu do Plutona. Pod koniec tygodnia uaktywnia się aspekt Słońce kwadrat Jowisz. Planety w biegu wstecznym: Merkury w Lwie, Mars w Wodniku, Saturn i Pluton w Koziorożcu, Neptun w Rybach i Chiron w Baranie. Lilith stoi na ostatnich stopniach Koziorożca.


"Nie wątp nigdy, że mała grupa troskliwych ludzi mogłaby zmienić świat. Tak naprawdę to jedyna rzecz, która go kiedykolwiek zmieniła." Margaret Mead)