Horoskop: 23.7-29.7.2018


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 23.7.18 do 29.7.18. Pełnia Księżyca z totalnym zaćmieniem w znaku Wodnika 27.7.18.

Rozpoczynamy najbardziej krytyczną fazę roku. Najdłuższe ostatniego stulecia, całkowite zaćmienie Księżyca w Wodniku odbywa się przy dramatycznych konstelacjach. Wydarzenie jest widoczne także nad Europą, a więc dla nas najbardziej niekorzystne, ale w każdej części świata dojdzie do jakiś krytycznych wydarzeń. Szczególnie niebezpieczny jest Mars na Węźle Karmicznym w biegu retro w kwadracie do Uran w Byku. Jego nastrój jest nieprzyjemny. W wściekłym nastroju wyciąga miecz i rozcina Węzeł Karmiczny jak puszeczkę Pandory, powiązaną z przeszłością. Na wierzch wychodzą nieprzerobione, najgorsze uczucia i emocje. Księżyc w pełni, przechodząc w całkowite zaćmienie najpierw ukarze się w kolorze czerwonym, nazywany powszechnie ”Blood Moon”(krew-czerwony Księżyc). Wybucha gniew, złość i nienawiść. Dookoła tego dnia trzeba liczyć z możliwością pojawienia, np. ataków szaleńców, terroru, awarii, błędów technicznych, makabrycznych wypadków, także związanych z powietrzem. Kwadrat Mars z Uranem pojawia się po raz drugi. Numer trzy jest aktywny na niebie we wrześniu. Do tego wszystkiego dochodzą nagłe, gwałtowne zmiany pogody; tornado, burze, wybuchy wulkanów czy inne makabryczne katastrofy naturalne. Nie polecam w tym dniu podejmowania decyzji pod wpływem impulsu lub złości. Energia jest bardzo niszczycielska i nie da się wszystkiego kontrolować z kwadratem Urana do Marsa, tym bardziej przewidzieć! Nie wchodź sam w paszczę lwa i konflikty, które Ciebie nie dotyczą. Dookoła totalnego zaćmienia Księżyca wypadłoby zachować spokój i uważać na siebie, dzieci, zwierzęta. Nie polecam miejsc dużych skupisk ludzi. Każdy powinien zachować ostrożność w nadchodzącym tygodniu. Liczy się wasza świadomość. Zaćmienie rozpaczna kolejną transformację przenosząc nas na inny poziom. Do końca roku oczekujemy radykalnych przemian życiowych i globalnych. Także, jeżeli chodzi o sfery polityczne, gospodarcze i ekonomiczne(pieniądze).Proces będzie trwał tak długo dopóki życie nie będzie fair dla każdego na ziemi. Dla każdego. Nikt nie jest wybrany. Wielki trygon wody Jowisza w Skorpionie z Neptunem oraz Węzeł Karmiczny w Lwie wskazuje gdzie jest ratunek, miłość i poczucie prawdziwego bezpieczeństwa. Księżyc w Wodniku zmusza nas do zawalczenia o wolność i spełnienie osobiste.

Z Marsem retro zrób krok do tyłu i zreflektuj, jak Księżyc w zaćmieniu, swoje dawne, bardzo dawne decyzje. Na co i kogo się tak złościsz? Czyżby na samego siebie, że schowałeś przed światem (Słońcem) swoje serca życzenie?

Czerwona planeta i Księżyc w tym sam kolorze wyrywa starą karmię i uzależnienia wszelkiego rodzaju pragnąc stworzyć harmonię między Twoim wnętrzem, a całym otoczeniem. Wszyscy jesteśmy przecież tacy sami. Każdy pragnie na ziemi być szczęśliwy, respektowany i traktowany z szacunkiem. Warto otworzyć się na transformację i pomóc, szczególnie sobie, na wyjście z cienia.

Zapraszam do wysłuchania video na aktualny tydzień.

Życzę wszystkim wewnętrznej harmonii i możliwości pożegnania w spokoju wszystkiego, co zabierało Twoją życiową energię.

Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału: http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

Zapraszam do indywidualnej nauki online astrologii.

22.7.18 Słońce w Lwie, Księżyc w Strzelcu.

Konstelacje tygodnia:

Słońce znajduje się w znaku Lwa. 26.7.18 Merkury zatrzymuje się w Lwie rozpoczynając bieg wsteczny. 27.7.18 Słońce ustawia naprzeciw Marsa. Pełnia Księżyca z najdłuższym od stu lat całkowitym zaćmieniem odbywa się także w tym dniu o godzinie 22; 20 z następującymi konstelacjami; Księżyc w pełni stoi w koniunkcji z Węzłem Karmicznym i Marsem w Wodniku, Słońce łączy się z Węzłem Karmicznym w Lwie. Słońce, Księżyc w pełni i Mars stoją niekorzystnie do Urana w Byku tworząc „T” kwadrat. Księżyc przechodzi w środku totalne zaćmienie widoczne nad Europą. Konstelacje aktywne; Jowisz trygon Neptun, Wenus trygon Pluton, Saturn kwadrat Chiron, Saturn trygon Uran. Planety w biegu wstecznym; Mars, Saturn, Pluton, Neptun, Merkury i Chiron.