Horoskop: 9.7.2018-15.7.2018


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)Nów Księżyca z częściowym zaćmieniem Słońca w znaku Raka w opozycji do Plutona w Koziorożcu 13.7.18.

 

„Cokolwiek myślisz, pomyśl odwrotnie.” (Paul Arden).


Od środy pojawia się odmienna energia. Nów księżyca w znaku Raka ma, w rożnym charakterze, ogromny potencjał transformacji, gdy Pluton ustawia się naprzeciw. Zwycięstwa, sukcesy i ogromne zdobycze mogą być osiągnięte dzięki cierpliwej i zdyscyplinowanej pracy. Także nad sobą! Zastanów się, które wartości czy relacje chcesz przy sobie zatrzymać? Co ma być wyzwolone? Co zakończone? Sprzyjający powiew wiatru trygonu wody( Jowisza, Słońce, Neptun) oraz ziemi( Saturn, Uran, Wenus) pomaga kierowaniu się nie tylko emocjami i pragnieniami, ale również uwzględnienie na trzeźwo rzeczywistych faktów. Patrz na swoje odczucia i potrzeby, nie pozwalając na emocjonalne presje z zewnątrz ludzi silniejszych od siebie. Życie jest rzeka, która ciągle płynie…, dlatego spodziewaj się radyklanych zmian i nagłych zwrotów akcji zaopatrując się w elastyczne myślenie, otwartość na nowe i koniecznie- cierpliwość.


„Tylko radyklane środki gwarantują radykalne zmiany.”

 

Baran; postaw na współpracę, kooperację uwzględniając swoje oraz innych potrzeby. Wspólne decyzje w rodzinie i pracy, jasna otwarta komunikacja pozwoli opanować wszelkie sytuacje.  W partnerstwach liczą się także Twoje życzenia serca! Nie daj się innym wykorzystywać!

Byk: Zdefiniuj się dokładnie, czego pragniesz prywatnie i zawodowo informując o tym najbliższych. Trygon Urana do Saturna sprzyja porządkowaniu sytuacji rodzinnych w sposób bardziej kreatywny! Dla przypomnienia w związkach wszelkiego rodzaju najważniejsze jest poczucie emocjonalnego bezpieczeństwa!

Bliźniak pozycji Wenus stwórz nowy plan dotyczący familii oraz miłości opracowując, tym razem, każdy szczegółów domu i pracy dobrze byłoby trzymać się faktów, nie wyliczając tego, co już dokonałeś. Z Nowiem Księżyca i częściowym zaćmienie Słońca w Raku należy odchodzić od przeszłości.

Rak: Twoim normlanym prawem jest dostrzeżenie i podkreślenie swojej osoby. Nie przyszedłeś na świat, aby chować się po kątach przed ludźmi dużo silniejszymi od siebie. Słońce stojąc naprzeciw Plutona przechodzi transformację. Zaufaj sobie oraz wszystkim swoim zdolnościom. Osoba naprzeciw przedstawia tylko to, co jest w Tobie, odbijając jak lustro Raka emocje.

Lew; Z Nowiem Księżyca w sąsiednim znaku i Merkurym obok Twojego Słońca odnajdziesz siły na zawalczenie o swoje idee oraz pomysły. Mars na przeciw przedstawia osobę, przed która może masz ogromny respekt. Nie zapomnij o swoich życzeniach sercach. W końcu tym masz być najważniejszy.

Panna: Podczas Nowiu Księżyca zasadzisz ważne ziarenko przyszłości, które będzie rosnąć z trygonami planet z Koziorożca, Słońcem i Luną w sextilu do potężnego, zadowalającego osiągniecia. Z Wenus przy Twoim Słońcu postaraj się wczuć w każdą sytuację, osobę oraz wydarzenie. Miłość ma być tym, co porusza Twoje serce i daje zabezpieczenie.

Waga; Co jest dla Ciebie najważniejsze, a co wymaga od Wagi ciągle otoczenie? Dobrze byłoby z kwadratem Nowiu i zaćmienia nie wtapiać się w tłum, określić swoje potrzeby oraz granice możliwości. Nie rób nic na komendę innych. Sama masz być dla siebie kapitanem i okrętem.

Skorpion; Trygon Nowiu i zaćmienia Słońca da szasnę odpowiedniej oceny swojej sytuacji, uwzględnienie rzeczywistości i świetny powiew nowego wiatru do przyszłościowych zadań. Nie osiadaj na laurach, nie zamyślaj się nad drobnostkami. Twój Pluton rozpoczął transformację. Co niedobre i niepasujące będzie odchodzić w sposób bardzo łatwy.

Strzelec: Możliwe, że masz jeszcze wiele do przepracowania, jednak konstelacje gwiazd sprzyjają nowym planom z rodziną, przyjaciółmi i ludźmi o podobnym myśleniu. Odcinaj się do tego, co jest „uzależnieniem”. Masz, bowiem przed sobą dużo lepsze dni następne, gdzie nie pasuje bagaż lat poprzednich.

Koziorożec; Nów Księżyca w opozycji nakazuje rozluźnić się i nie wchodzić w sytuacje ”albo-albo”. Włącz Urana w trygonie i wykorzystaj swoje kreatywne idee. Wenus z Panny w pozytywnym aspekcie umożliwi dokładne kalkulacje. Przeobrażenia, które się dokonają gwarantują lepszą, bezpieczną przyszłość.

Wodnik Zamiast myśleć o przyszłości rozwiązywałabym natychmiast trudne uwarunkowania teraźniejszości. Mars na Węźle Karmicznym po Nowiu zapowiada istotne wydarzenia. Wypadałoby spełnić także swoje marzenia. Nie goń do przodu, ale skorzystaj z zaproszenia zrobienia życiowych porządków.

Ryby; Wielki trygon wody da uczucie, że całość sam się ureguluje. Tymczasem Wenus naprzeciw umożliwi nową orientację w związkach wszelkiego rodzaju. Możliwe, użyjesz innego sposobu komunikacji. Twoja fantazja w tym czasie kwitnie i jest szansa na faktyczne jej ożywienie i wykonanie każdego planu.„Zmiany koniecznością nowych początków.”