Horoskop: 25.6.2018-1.7.2018


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 25.6.18 do 1.7.18. Pełnia Księżyca na kardynalnej osi Koziorożec/ Rak 28.6.18. Mars w biegu wstecznym od 27.6.18.-27.8.18.


„Cena wielkości jest odpowiedzialność.” (Churchill)


W nowym tygodniu z zatrzymaniem się Marasa w Wodniku i wyruszeniem w bieg wsteczny oraz ważną pełnią Księżyca na osi Koziorożec/Rak (28.6.18 )mamy szansę uporządkować przeszłości i z kreatywnymi ideami rozpocząć budowanie porządnych fundamentów do nowego. Mars odkręca stare historie i wszystkie procesy, które zostały niezakończone testując między innymi nasza motywację, zaangażowanie, decyzje, działania, agresję i gniew. Następne dwa miesiące wymagają od każdego(!) dużo cierpliwości. Gdy Mars jest w retrogracji nie da się dojść prostą drogą do celu. Daj sobie na wszystko czas nie wchodząc świadomie w różne prowokacje. Konflikty rozpoczęte w tym czasie (od 26.6.18 do 27.8.18) ciągana się przez długie miesiące .. a nawet lata.

Zapraszam wszystkich do horoskopu tygodnia dla poszczególnych znaków zodiaku. Dobrego tygodnia! Pozdrawiam Was.

Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału: http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

Zapraszam do indywidualnej nauki online astrologii.

24.6.18 Słońce w Raku, Księżyc w Skorpionie.

 


„Nic się nie dzieje przypadkowo, zawsze jest jakaś przyczyna i konieczność.”(Platon)

Konstelacje tygodnia:

Mars zatrzymuje się 26.6.18 w Wodniku rozpoczynając bieg wsteczny. 27.6.18 Słońce w Raku ustawia naprzeciw Saturna w Koziorozcu.28.6.18 o godzinie 6; 53 odbywa się pełnia Księżyca na osi Rak/ Koziorożec w koniunkcji z Saturnem i trygonem do Urana. Słońce stoi w sextilu do Urana. Chiron w Baranie tworzy kwadrat do Słońca, Księżyca i Saturna. Merkury, jeszcze w Raku, jest w opozycji do Lilith i kwadracie do Urana w Byku. Saturn jest w trygonie do Urana, Jowisz w trygonie do Neptuna. 29.6.18 planeta komunikacji przechodzi do Lwa. Planety w biegu wstecznym; Saturn, Pluton, Neptun, Jowisz i Mars od wtorku.


„Czas nie zawsze przemija w jednakowym rytmie. To my decydujemy o rytmie czasu.” (P. Coelho)