Horoskop: 18.6.2018-24.6.2018


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)„Cóż to za nieopisana ulga, mieć poczucie bezpieczeństwa przy innej osobie, nie musisz ważyć myśli, ani mierzyć słów, lecz wylewać je wszystkie z siebie wiedząc, że wierna dłoń przyjmie je i zachowa..”(G. Eliot)

21.6.18 o godzinie 12; 08 Słońce przechodzi do znaku kardynalnego Raka. Oś Rak /Koziorożec, na której w tym tygodniu bardzo wiele się wydarzy mówi przede wszystkim o bezpieczeństwie. W Raku chodzi o potrzebę wewnętrznego, emocjonalnego bezpieczeństwa, w Koziorożcu o to praktyczne, w szarym dniu codziennym. Ja życzę, aby Słońce w Raku dało każdemu dużo zadowolenia, miłości i możliwości odszukania miejsc, gdzie czujesz się jak w domu. Może sam ze sobą, ale w pełni szczęśliwy!

Pieknego lata! Wszystkiego dobrego! Zapraszam czytania horoskopu tygodnia dla każdego znaku zodiaku.

„Pewność siebie nie może opierać się na przekonaniu, iż jest się zaakceptowanym przez innych.”(Mark Twight)

Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału: http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

Zapraszam do indywidualnej nauki online astrologii.

17.6.18 Słońce w Bliźniaku, Księżyc w Lwie.

Konstelacje tygodnia:

Od poniedziałku Merkury w Raku konstruuje trygon do Jowisza i Neptuna. Neptun szykuje do retrogracji. W środę Wenus ustawia naprzeciw Marsa i aspekt ten będzie dokładny w dzień następny. 21.6.18 Słońce przechodzi do znaku kardynalnego Raka. W sobotę Merkury stoi naprzeciw Plutona w Koziorożcu, a Wenus i Mars rozpoczynają kwadrat do Jowisza. Merkury pozycjonuje naprzeciw Lilith. Trygon Jowisza do Neptuna jest aktywny. Planety w biegu wstecznym: Jowisza, Pluton, Saturn i Neptun!

„Dom, bowiem zaczyna być wtedy, gdy jego ściany zamkną w sobie kawal przestrzeni. Ta zamknięta przestrzeń jest duszą domu.”(Olga Tokarczuk)