Horoskop: 28.5.2018-3.6.2018


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 28.5.18 do 3.6.18. Pełnia Księżyca w znaku Strzelca 29.5.18. Wenus trygon Jowisz trygon Neptun.


„Powinniśmy zrozumieć, że nie dostaniemy z powrotem żadnej chwili, którą się nie cieszyliśmy – nie będziemy mogli pójść do żadnego biura, złożyć reklamacji i dostać kilku dodatkowych lat do przeżycia jak w jednej z książek Sartre. Każdy nasz dzień jest pierwszym dniem reszty naszego życia. Dlatego naprawdę musimy zadbać o to, żeby wszystkie nasze dni były dobre.” (Ole Nydahl)

Przed nami intersujący tydzień. Pełnia księżyca w optymistycznym Strzelcu wzywa do odnalezienia równowagi między intuicją, wiedzą, logiką, wiarą, duchowością i nauką. Czasami warto zaufać własnej empatii i nie słuchać tego, co mówią inni. Polegaj na swoim instynkcie. Może trzeba będzie podejmować błyskawiczne decyzje bez wyjaśniania i uzasadniania.  Wielki, niecodzienny trygon wody łączący Wenus w Raku, Jowisza w Skorpionie i Neptuna ( wyższa oktawa Wenus) w Rybie jest najpiękniejszą, wysoko spirytualną konstelacją szczęścia, miłości i osobistego spełnienia. Niektórzy z Was może dosięgną nieba i poczują wpływy boskiej energii. Ja życzę wszystkim radości, realizacji marzeń i odszukania własnych prawd życiowych. Zapraszam na horoskop tygodnia dla każdego znaku zodiaku.


Pozdrawiam Was słonecznie. Pieknego tygodnia!


„Niebo i ziemia dają, powietrze daje, woda daje, rośliny dają, zwierzęta dają, ludzie dają. Wszystkie rzeczy dają siebie sobie nawzajem. Jedynie w tym wzajemnym dawaniu możemy przetrwać, bez względu na to czy jesteśmy za to wdzięczni, czy nie.”

(Rōshi Kōdō Sawaki)

Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału: http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

Zapraszam do indywidualnej nauki online astrologii.


27.5.18.18 Słońce w Bliźniaku, Księżyc w Skorpionie.

Konstelacje tygodnia:

Podczas pełni Księżyca w Strzelcu 29.5.18 o godzinie 16; 21 Luna i Słońce stroi w sextilu do Marsa. W środę Merkury przechodzi do Bliźniaka tworząc z miejsca trygon do Marsa w Wodniku. Wenus ustawia się w piękny trygon do Jowisza i do Neptuna. Trygon Jowisza do Neptuna jest cały tydzień aktywny. Planety w biegu wstecznym. Saturn, Pluton i Jowisz. Lilith pozostaje na Plutonie.

„Jeśli doprowadzisz do porządku własne wnętrze, to, co na zewnątrz samo ułoży się we właściwy sposób”. (E. Tolle)