Horoskop: 21.5.2018-27.5.2018


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 21.5.18 do 27.5.18.


„Czynnikiem umacniającym poczucie pewności siebie jest akceptowanie siebie, jako wartościowej osoby.”(B. Tracy).

W nowym tygodniu aż pięć planet stoi w nowej pozycji przekształcając i modyfikując energię. Uranus w Byku rozpoczął przetwarzanie naszych wartości. Mars w Wodniku stawia do wszystkiego znaki zapytania. Możemy jednak odetchnąć. Słońce w znaku Bliźniaka skupia się na przyjemnych i lekkich sprawach.  Gdy sobota przedstawia się, jako bardzo trudny dzień, Jowisz w boskim aspekcie do Neptuna chce ratować, spełniać życzenia i marzenia. Zaufaj sobie i swoim odczuciom. Odpowiedzi na trudne kwestie każdy może znaleźć w sobie. Wysłuchaj się, co mówi Twoja intuicja.

Zapraszam do czytania horoskopu dla każdego znaku zodiaku.

„To, kim jesteś obecnie wynika z tego, kim byleś. To, kim będziesz jutro, wyniknie z tego, kim jesteś dziś.”

Pozdrawiam Was serdecznie życząc tylko przyjemnych dni!

Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału: http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

Zapraszam do indywidualnej nauki online astrologii.

20.5.18.18 Słońce w Byku, Księżyc w Lwie.

„Liczy się tylko to, jaki jest twój stosunek do samego siebie. Inne związki są tylko odbiciem Twojej relacji.”(A. Matthews)

 


Konstelacje tygodnia:

Uran jest na pierwszych stopniach Byka. Wenus znajduje się w znaku Raka.21.5.18 Słońce o godzinie 4,16 przechodzi do znaku Bliźniaka. Merkury w Byku, od wtorku stoi w sextilu do Neptuna i jednocześnie w opozycji do Jowisza. Od środy rozpoczyna się trygon Słońca do Marsa. Jowisz w trygonie do Neptuna jest dokładny od czwartku do niedzieli. W czwartek również planeta komunikacji tworzy trygon do Plutona. Planety w biegu wstecznym: Saturn, Jowisz, Pluton.

„Naszym głównym celem nie powinno być wypatrywanie tego, co odlegle i niewyraźnie, lecz czynienie tego, co leży w zasięgu naszej ręki.”