Horoskop: 14.5.2018-20.5.2018


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 14.5.18 do 20.5.18. Nów Księżyca w znaku Byka 15.5.18. Przejście Urana do Byka. Mars w Wodniku.

„Jeśli masz nadzieję na znaczące ulepszenia świata zewnętrznego, musisz najpierw zacząć od wnętrza i zmienić sposób myślenia”.


Nów Księżyca w znaku Byka 15.5.18 ma wyjątkowe, jakości, które kończą jedną fazę i rozpęczania nową, bardziej rewolucyjną. Uran, planeta, miedzy innymi gwałtownych zmian, równości, braterstwa wchodząc po 84 latach do ziemskiego Byka sygnalizuje radykalne zmiany na całym globie. Niespodzianki pojawią się przede wszystkim w życiowych wartościach. To, co uważamy jeszcze za normalkę za moment nabierze zupełnie innego znaczenia. Co czeka Twój znak zodiaku w nowych , przełomowym tygodniu roku? Ja zapraszam Was do czytania horoskopu tygodniowego dla poszczególnych znaków zodiaku. Życzę mnóstwo inspiracji, dużo spokoju i możliwości spojrzenia na świat z holistycznej perspektywy. Pozdrawiam Was serdecznie.

„Dopóki nie zaakceptujemy w pełni ciemności, nie będziemy mogli zaakceptować również i światła”. (Debbie Ford)

Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału: http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

Zapraszam do indywidualnej nauki online astrologii.

13.5.18.18 Słońce w Byku, Księżyc w Byku.

„Każdy strzał w dziesiątkę jest wynikiem setki strzałów chybionych”.

Konstelacje tygodnia:

Merkury znajduje się w znaku Byka tworząc kwadrat do Marsa. Now Księżyca w znaku Byka 15.5.18  o godzinie 13; 47 jest w trygonie do Plutona i Lilith. Uran wkracza w ten znak po 84 latach. Mars tymczasem przechodzi do znaku Wodnika 16.5.18. Obie planety ustawiają się w niebezpiecznym kwadracie. Merkury rozpoczyna trygon do Saturna, Wenus sextil do Urana. Jowisz stoi w trygonie do Neptuna i sextilu do Plutona i Lilith. Pluton jest w dokładnej koniunkcji w Lilith. Neptun w sextilu do Plutona. Wenus przechodzi 19.5.18 do znaku Raka. Planety w bieg wstecznym; Jowisz, Saturn i Pluton.

„Uczucia są naszą siłą, gdy bierzemy je w posiadanie, a nie pozwalamy by to one nas brały w posiadanie. Brać uczucie w posiadanie znaczy doświadczać głębin możliwości swojej siły życiowej – troszczyć się o kogoś lub o coś z całego serca, działać entuzjastycznie i odczuwać głęboką wartość tego, co się robi”. (Rick Jarow)

N
ów Księżyca w Byku 15.5.18, przejście Urana do tego znaku, Mars w Wodniku.