Horoskop: 7.5.2018-13.5.2018


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 7.5.18 do 13.5.18


„Częścią przebudzenia jest to, abyś przeżył swoje życie tak, jak chcesz i zrozumiał, że to nie jest egoistyczne”. (A. de Mello)

W nowym tygodniu pojawia się wiele sprzecznych energii, które trudno będzie połączyć w całość i pogodzić ze sobą. Ogromna empatia, intuicja, fantazja, gotowość do poświeceń nie ułatwia realnej oceny danych sytuacji. Brakuje nam pewności świadomości, że nasze decyzje są stuprocentowo pewne. Uważałabym, jeżeli chodzi o w kwestie finansowe i wartości, gdzie wkradająca się iluzja czyni nas łatwowiernym zabierając kontrolę nad najistotniejszym. Jednocześnie w relacjach może dojść do konfrontacji, co jest możliwe do wykonania, co faktyczne, a co musisz za danej funkcji obowiązkowo zrobić! Do trudnych sytuacji może dojść tam, gdzie będziemy przymuszani lub robimy to sami z innymi bez uczciwego omawiania i rozwiązania ważnych kwestii. Idąc do Nowiu księżyca 15.5.18 jeszcze bym raczej nic nie podpisywała i ostrożnie podchodziła do zagadnień materialnych. Tym bardziej, jeżeli mamy wątpliwości lub przez roztargnienie nie myślimy o konsekwencjach! 10.5.18 na niebie uaktywnia się niebezpieczny aspekt. Mars pozycjonuje w kwadracie do Uran, co potrawa aż do  23.5.18 czyniąc nas super nerwowych i prowokując do robienia czegoś, co za moment możemy pożałować. Ze Słońcem w Byku znajdujemy się w przepięknym miesiącu maju. Teraz mamy się cieszyć życiem, radować i być zadowolonym! Ale jest tu także kilka zakrętów, które wpada zręcznie ominąć. Mars w kwadracie do Urana( będzie dokładny 16.5.18) może zapowiadać, np. niemiłe niespodzianki, przewroty, wypadki, eksplozje i skomplikowane uwarunkowania związane z ziemią, powietrzem i ogniem. Zachowaj spokój w każdej przypadku. Harmonia wewnętrzna i krytyczne spojrzenia na uwarunkowanie umożliwi nam przejście prze następne dni ze spokojnym rytmem serca. Wszystko ma swój czas! Nie poganiaj innych oraz siebie poddając się temu testowi cierpliwości. Przemyśl wcześniej, co pragniesz osiągnąć. Finalnie najlepsze są niewykluczone kompromisy!

„Nawet najbardziej praktyczna, piękna i wykonalna filozofia na świecie nie zadziała, jeśli Ty nie będziesz działać”. Zig Ziglar

Ja zapraszam Was do czytania horoskopu tygodniowego dla poszczególnych znaków zodiaku życząc udanego tygodnia!

Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału: http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

Zapraszam do indywidualnej nauki online astrologii.

6.5.18.18 Słońce w Byku, Księżyc w Wodniku.


„To nie wydarzenie, ale nasz punkt widzenia i interpretacje wpływają na nasze emocje”. D. Ford.

 


Konstelacje tygodnia:

W poniedziałek Merkury stoi w kwadracie do Plutona, Wenus w kwadracie do Neptuna. W środę Słońce w Byku ustawia na przeciw Jowisza w Skorpionie. Od 10 maja do 23 maja uaktywnia się niebezpieczny kwadrat Marsa do Urana i Merkurego do Marsa! W sobotę Słońce jest w trygonie do Plutona. W niedzielę Merkury przechodzi do znaku Byka. Konstelacje; Jowisz trygon Neptun i Jowisz sextil Pluton są aktywne. Planety w biegu wstecznym; Saturn, Pluton i Jowisz.

„To nie wydarzenie, ale nasz punkt widzenia i interpretacje wpływają na nasze emocje”. D. Ford.