Horoskop: 30.4.2018-6.5.2018


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 30.4.18 do 6.5.18. Pełnia Księżyca w znaku ekspresyjnego Skorpiona 30.4.18 o godzinie 2;58.


"Nie możesz mieć lepszego jutra, jeśli cały czas myślisz o wczoraj”. (Charles F. Kettering)


W które stronę pragniesz wyruszyć?

Pełnia Księżyc w dynamicznym Skorpionie zaczęła się wskazując na potrzeby przemian w relacjach, wartościach i radzeniu sobie z zasobami.

Żyjąc w bardzo intersujących czasach każdy z nas już czuje, że energia przyśpiesza idąc do przyszłości. A to oznacz z Księżycem w pełni pożegnania, zamykania rozdziałów z wartościami, które nic nie dają, a wręcz przeciwnie szkodzą nam w dalszym rozwoju. Nie musisz jednak schodzić na dno rozpaczy, ale raczej wydobyć z siebie prawdziwą miłość, entuzjazm, siłę transformacji i optymizm! Wszystko wydaje nam się bardziej intensywne. Emocje mieszają z uczuciami krążąc ciemnymi kanałami z góry do dołu. Do środy patrzymy jeszcze do tylu podsumowując ostatnie wydarzenia i głębię naszych relacji. Dla niektórych poniedziałek może okazać się dniem sprzątania piwnic z własnych nieprzerobionych teamów. Dla innych -ratunkiem od zagubienia w labiryntach ciemnego i mocarnego Plutona.

Dobrą stroną pełni jest możliwość zagłębienia się w sobie, zastanowienie, czego najbardziej pragniesz i co ma w Twoim życiu priorytety. Jeżeli to, za czym goniłeś okazuje się złudą, wypada to zostawić. Energii ze znaku Skorpiona towarzyszą konflikty i napięcia wewnętrzne. Niektórzy nie będą potrafili określić; czego właściwie się obawiają? Jednak dalej wszystko się uspokoi. Najlepiej zacznij od pracy nad sobą. Każdy może wybrać, co chce myśląc o swoim osobistym rozwoju.  Wenus w Bliźniaku namawia do lekkości i swobody, ale idąc dalej w głąb tygodnia trudno będzie połączyć spontaniczność z potężną siłą Plutona kruszącą skały nawet w twardym Koziorożcu. Nagle mogą objawić się prawdy, które nas zaskoczą swoją intensywnością. Od piątku wypada schodzić z drogi ludziom, którzy tylko narzekają rozprzestrzeniając krytyczną, nietolerancyjną aurę. Nie obstawiają też uparcie przy swoich racjach, ponieważ to może doprowadzić do ciężkich konfrontacji.

Słońce stojąc w sextilu do Neptuna zainspiruje nasze umysły i uaktywni wyobraźnię.

Nie postrzegaj świata tylko ze strony negatywnej. Jest dużo pięknych miejsc, tylko wypada je świadomie dostrzec. Otwórz się na nowe!

„Uczucia są naszą siłą, gdy bierzemy je w posiadanie, a nie pozwalamy by to one nas brały w posiadanie. Brać uczucie w posiadanie znaczy doświadczać głębin możliwości swojej siły życiowej – troszczyć się o kogoś lub o coś z całego serca, działać entuzjastycznie i odczuwać głęboką wartość tego, co się robi”. (Rick Jarow)

Ja zapraszam Was do czytania horoskopu tygodniowego dla poszczególnych znaków zodiaku życząc przyjemnego tygodnia.

Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału: http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

Zapraszam do indywidualnej nauki online astrologii.

29.4.18.18 Słońce w Byku, Księżyc w Skorpionie.

„Ciemność wyolbrzymia lęki, kłamstwa i żale. Prawda jest taka, że są one bardziej cieniami, niż rzeczywistością, więc w mroku wydają się większe. Kiedy do miejsc, gdzie w tobie żyją, dociera światło, zaczynasz widzieć, je takimi, jakie są.” (WM Paul Young)

Konstelacje tygodnia: Podczas pełni 30.4.18 Księżyc stoi w sextilu do Saturna, a Słońce w trygonie do planety karmy. Mars odchodzi od Plutona rozpoczynając kwadrat do Urana. Od soboty Słońce stroi w sextilu do Neptuna. Jowisz przez cały tydzień jest w pięknym trygonie do Neptuna i sextilu do Plutona. Planeta; Saturn, Plutona, Jowisz są w bieg wstecznym. W niedzielę Merkury w Baranie rozpoczyna kwadrat do Plutona w retrogracji.

” Na chwilę przestań być smutny. Usłysz, jak spadają na ciebie błogosławieństwa”  – Rumi