Horoskop: 08.01.2018 do 14.01.2018 r.


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 8.1.18 do 14.1.18

„Aby być szczęśliwym, trzeba pragnąć, działać i pracować, taki jest porządek przyrody, której życie polega na działaniu.” (Paul Holbach)

Wszystkie planety w biegu prostym w niecodziennych, silnych konstelacjach kierują nas do reorientacji, tworzenie nowego i ostatecznie pod koniec tygodnia wyrwania z uzależniających układów(związków)! Tydzień jest prześwietny na podejmowanie ważnych życiowych decyzji, porządkowania nagromadzonego od dawna bałaganu i jasno nakreślenia celu, który chcesz zdobyć. Wykorzystaj bardzo dobrą energię gwiazd uświadamiając sobie, co ma dla Ciebie największe wartości. Wenus, Słońce, Saturn, Pluton w Koziorożcu chcą zabezpieczeń i konkretów. Z tymi gwiazdami z nieba nic nie będzie spadać! Patrz na fakty. Słońce i Wenus w kwadracie do Uran, pod koniec tygodnia, sygnalizują nieoczekiwane wydarzenia Nie pozwalaj i nie wchodź w prowokacje, manipulacje czy przymuszania. Pod koniec siedmiu dni wyciągniemy konsekwencje z minionych historii. Jak wyglądają Twoje podstawowe struktury życia?

Życzę wszystkim dobrego tygodnia, w którym możesz śmiało przenosić góry siłą woli! Zapraszam do czytania horoskopu dla wszystkich znaków zodiaku!

"Przeszkody nie powinny Cię zatrzymać. Jeśli uderzysz w ścianę, to nie odwracaj się zrezygnowany. Znajdź sposób, żeby się wspiąć, obejść lub przebić."(Michael Jordan)

Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału:http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter