Horoskop: 23.4.2018-29.4.2018


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 23.4.18 do 29.4.18. Mars koniunkcja Pluton.

„Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł.”

Nowy tydzień naszpikowany jest krytycznymi i niebezpiecznymi konstelacjami. Wzloty przeplatane są upadkami i dlatego każdy od samego poniedziałku powinien na siebie uważać. Trudne powiązania Merkurego do Saturna i najdramatyczniejsze Marsa z Plutonem w Koziorożcu ciągnie się od poniedziałku do piątku. Przygotuj się, że pojawiąjące się wyzwania nie od raz znajdą rozwiązania. Nastrój jest raczej pesymistyczno-negatywny, szczególnie, gdy Merkury odpowiada za nasze myślenie. Istotne wiadomości, pewnie nieprawdy rozprzestrzenią się w tempie błyskawicy zarażając wiele umysłów. Rada; pozostań optymistą, chroń swoją pozytywną energię i nie daj ścigać innym do dołu. Nie wszystko jest rzetelne i nie musisz też wierzyć do końca w to, co sam myślisz!

Krytyczniej zrobi się, gdy do tego aspektu dołączy Mars w koniunkcji z Plutonem w znaku Koziorożca. Znaki zodiaku; Koziorożec, Rak, Waga i Baran z miejsca winny wycofać się z trudnych uwarunkowań. Środa i czwartek jest dniem kulminacyjnym. Sam Pluton działa przez zniszczenie, a jako wyższa oktawa Marsa w tym aspekcie oznacza nadchodzące dramaty. W pozytywnym znaczeniu, jeżeli przestrzegasz wszelkich reguł można tą kolosalną mocą zdobyć wszystko i osiągnąć najwyższe punkty wydajności! Tylko nie myśl wyłącznie o sobie. Czyli z jednej strony możesz całkowicie zmodyfikować swoje struktury życia, z drugiej, tej niekorzystnej zdetonować do końca. Ze Słońcem już w znaku Byka skieruj fokus na swoje ambitne cele dążąc z wytrwałością i konsekwencją do szlachetnych zwycięstw. Agresja, zastraszania czy inne formy przemocy nie są polecane przy tych konstelacjach.  Uwaga w ruchu drogowym -aspekt wypadków! Do ekstremalnych wydarzeń dojdzie tam, gdzie zastosowana jest manipulacja i nieprzestrzegane przepisy.

Pod koniec tygodnia aura dni się rozjaśnia. Słońce stojąc w pięknym trygonie do Saturna umożliwi zrealizowanie planów osobistych i zawodowych.


„Zamiast widzieć siebie, jako małą, nieważną kropkę, która nie znaczy nic dla wszechświata, zaczynasz postrzegać siebie, jako centrum stworzenia”. (Nassim Haramain)

Ja zapraszam Was do czytania horoskopu tygodniowego dla poszczególnych znaków zodiaku życząc spokoju i harmonii serca.

Pozdrawiam Was serdecznie!

„Cokolwiek sprawia twemu sercu radość, stanowi właśnie taki kierunek, który twe życie musi obrać.” (A. de Mello)

Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału: http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

Zapraszam do indywidualnej nauki online astrologii.

22.4.18.18 Słońce w Byku, Księżyc w Raku.

Konstelacje tygodnia: Słońce znajduje się już w znaku Byka. Chiron jest w Baranie. We wtorek Wenus przechodzi do Bliźniaka. Merkury rozpoczyna kwadrat do Saturna, który będzie dokładny w środę. Mars stoi w sextilu do Neptuna i w koniunkcji z Lilith.26.4.18 Mars łączy się w niebezpieczną koniunkcję z Plutonem w Koziorożcu! Pluton jest w biegu wstecznym. Także Saturn i Jowisz. Od piątku aktywny jest trygon Słońca z Byka do Saturna w Koziorożcu. Jowisz tworzy nadal piękny sextil do Plutona. Sterujemy do bardzo intensywnej pełni Księżyca w znaku Skorpiona, która odbędzie się w poniedziałek 30.4.18.

„Żyć bez miłości to tak, jakby zawiązać ptakowi skrzydła i pozbawić go możliwości fruwania. ” ( Paul Young)