Horoskop: 16.4.2018-22.4.2018


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 16.4.18 do 22.4.18.

Nów Księżyca w znaku Barana 16.4.18.  Chiron w Baranie 17.4.18.

 


„To, co ma dawać światło, musi ciągle płonąć”.( Victor Frankl)

Przed nami bardzo ekscytujący tydzień, gdzie z poniedziałkowym Nowiem Księżyca w koniunkcji z Uranem trzeba nastawić się na niespodziewane, nagle wydarzenia dające nam poczucie obudzenia. Przeznaczenie może nagle, jak grom z jasnego nieba ruszyć w zupełnie innym kierunku, niż sami wcześniej to planowaliśmy. Energia ognia jest przeogromna, a dodatkowe impulsy zmieniają nasze perspektywy, dodają nowe informacje i błyskawiczne zwroty akcji. W pozytywnym lub negatywnym znaczeniu. Uran jest nie tylko rewolucją życiową, ale splotem zadziwiających wydarzeń. Nów w Baranie jest początkiem nowego, wiosenną, przełomową energią, która dalej nabierze przeogromnego rozpędu. Uran kieruje każdego do przyszłości, nowoczesności, nakazując uwalnianie z ograniczającego. Dla niektórych konstelacje umożliwią przeprowadzenie reformujących przedsięwzięć. Inni będą nakierowani do wyrażania swojej spontanicznej ekspresji idąc dalej w głąb tygodnia do czwartku. Gdy Wenus zajmie się przyjemnościami, zmysłowością, miłością w połączeniu z innymi gwiazdami zwracaj uwagę na podwyższony stopień intuicji oraz wyczucia. Energia planet ożywia tematy partnerskie, miłości i związków o rożnym charakterze. Niektórzy mogą z miejsca się zakochać, inni zerwać kontakty! Tydzień ma bardzo wiele do zaoferowania, gdy wcześniej jeszcze Chiron przejdzie do znaku Barana(17.4.18). Z miejsca poruszone są tematy życia, przetrwania i egzekwowania. Chiron w pierwszym znaku kardynalnym sprawdza nasze aktywności, sposoby radzenia sobie z gniewem, agresją, a także jak obchodzimy się z wrodzonymi instynktami, słabościami i cieniami. Z Chironem nie zawsze wiadomo jak się historia zakończy. Prawdopodobne są bohaterskie czyny tam, gdzie się tego nie spodziewaliśmy lub upadki, pomimo naszego olbrzymiego zaangażowania. Najważniejsze jest nie rezygnować, walczyć o siebie do końca, jak przedstawiają konstelacje podczas Nowiu w znaku ognia. Dobrze jest ograniczyć się do wykonalnego, sprawdzać fakty i nie poddawać bezwzględności. Od Nowiu w znaku Barana mamy ucząc się walki, prostolinijności, bezpośredniości. Słońce w Baranie nigdy się nie poddaje, szukając ciągle nowego punktu docelowego! Kultura rywalizacji, puszczanie szybko niepotrzebnego, krótki gniew powoduje, że nie przedstawiasz się, jako wilk w owczej skórze. Z czystą energią Barana mamy nauczyć się być autentycznym, bezpośrednim i oryginalnym. On zaczyna od nowa, nawet po wielkiej trudności, nie ciągnąc za sobą negatywnych wpływów przeżyć, doświadczeń i zniechęcenia. Nawet, gdy przeznaczenie rzuci Cię w tym tygodniu do całkiem odmiennego otoczenia, gdy wiesz, czego chcesz i jesteś pewny swoich wartości życiowych, poradzisz sobie z oszałamiającą energią gwiazd. Ostatecznie polecam bycie sobą, myślenie perspektywiczne i holistyczne. Wszyscy jesteśmy, bowiem częścią całości, która trawa dzięki współdziałaniu i współistnieniu.

Ps. Nie zapomnij o trenowaniu uśmiechu!:-)

„Rozwój oznacza zmianę, a zmiana łączy się z ryzykiem, wkroczeniem, ze znanego w nieznane.” (Jung)


Ja pozdrawiam Was serdecznie życząc dobrego tygodnia i wyłącznie miłych niespodzianek!

Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału: http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

Zapraszam do indywidualnej nauki online astrologii.

15.4.18.18 Słońce w Baranie, Księżyc w Baranie.


„Życie nie jest problemem do rozwiązania, tylko rzeczywistością do doświadczenia.”  (Søren Kierkegaard)

 


Konstelacje tygodnia:

Merkury jest w biegu prostym. Nów Księżyca 16.4.18 odbywa się w koniunkcji z Uranem. Wenus jest w trygonie do Marsa. Chiron przechodzi do Barana łącząc od razu z Merkurym 17.4.18! Wenus ustawia w opozycji do Jowisza.18.4.18 Saturn zatrzymuje się rozpoczynając bieg wsteczny, a Słońce przechodzi Urana. 19.4.18 Lilith łączy z Marsem. 20.4.18 Słońce wchodzi do znaku Byka. Pluton w tym samym dniu rozpoczyna bieg wsteczny. Konstelacje aktywne; Mars sextil Neptun, Jowisz sextil Pluton, Wenus trygon Pluton. Mars zbliża się do Plutona. Jowisz jest w biegu wstecznym.

„Wystarczy otworzyć serce, aby mieć całą miłość, jakiej potrzebujesz”.( Don Miguel Ruiz)