Horoskop: 9.4.2018-15.4.2018


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 19.4.18 do 15.4.18.

Słońce kwadrat Pluton. Merkury w biegu prostym od 15.4.18.

„To co płynie z głębi serca, nie wymaga wysiłku.” (B. Hellinger)

Merkury w biegu wstecznym do 15.4.18 przymusza nas do sprawdzenia siebie, swoich myśli, planów, decyzji przez głęboką analizę oraz pracę. Z jego retrogracją zwiększa się możliwość popełniania błędów, opóźnień i nieprozumień. Dlatego każdy z nas potrzebuje więcej czasu do odkopania prawdy i zastanowienia and swoim sensem istnienia. Proces biegu planety komunikacji da nam szasnę pożegnania i zakończenia z tym, co nie potrzebne, co się przeżyło i nie jest możliwe w przyszłości funkcjonować. Początek tygodnia jest odpowiedni na sprawdzenie swoich pragnień, wartości, finansów i zasobów, jeżeli chodzi o kwestie profesjonalne i prywatne. Wiele relacji w tym czasie ukazuje się w zupełnie innym świetle. Jest możliwe, ze niektóre będą zakończone, do innych podejdziemy z dystansem, a ktoś z przeszłości może nagle stanąć nam na drodze. Od wtorku do czwartku jesteśmy pod wpływem bardzo trudnej konstelacji. Słońce w Baranie stojące w kwadracie do Plutona w Koziorożcu sygnalizuje intensywne konfrontacje lub walkę o władze. Nie forsuj niczego na silę działając przymusem, zastraszaniem, manipulacją czy agresją. Energii Plutona nie da się kontrolować i jego wpływy maję charakter niszczący. W pozytywnym znaczeniu lepiej wykorzystaj ten aspekt do osobistej transformacji, stworzenia zabezpieczeń na przyszłości wykonując porządnie wszystkie powinności. Koncentruj się na tym, co jest Twoją pasją, co kochasz, a może ktoś w rodzinie potrzebuje więcej uwagi. Z Marsem w sextilu do Neptuna najlepiej łączyć energię z innymi, zająć pracą socjalną i organizowaniem projektów społecznych. Neptun rozpuszcza ego, a ofiarowanie innym pomocnej dłoni uczyni nas bardziej zadowolonym. Wskazany jest również respekt dla uczuć innych, osobistych granic emocjonalnych i materialnych. Nie jesteśmy wszyscy tacy sami. Jowisz w sextilu do Plutona od 13.4.18 do 15.4.18 da nam szanse przeprowadzenia radykalnych zamian życiowych. Pozycja planety szczęścia w Skorpionie zsyla poprawy finansowe, narodzenia się idei zakupu, np. immobiliów czy finalnie rozwój i ekspansję w tym kierunku, który pragniesz. Nawet biznesy, przedsięwzięcia, które wcześniej nie funkcjonowały optymalnie mogą doczekać renowacji i rozkwitu. Merkury zatrzymuje się w niedzielę powodując może blokady wszelkiego rodzaju, jednak od tego momentu możemy decydować, podejmować inicjatywy i znowu normlanie zarabiać i rozpocząć biznesy. Czasami warto poczekać, wierzyć w siebie, nie pooddawać czarnym myślom i wykorzystać spokojnie osobiste potencjały. Sterujemy do bardzo istotnego Nowiu Księżyca w znaku początku, Barana. 16.4.18 zapowiada się bardzo intersująco, ale o tym już w następnym tygodniu!

Pozdrawiam Was serdecznie życząc udanego, słonecznego tygodnia! Powodzenia.

„Zdarzają się momenty, w których człowiek czuje się pusty i zniechęcony. Takie momenty są bardzo pożądane, gdyż oznaczają, że dusza podniosła kotwicę i żegluje ku odległym obszarom. To jest zawieszenie:, gdy stare odeszło, a nowe jeszcze nie przyszło.”( Nisargadatta Maharaj)

Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału: http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

Zapraszam do indywidualnej nauki online astrologii.

8.4.18.18 Słońce w Baranie, Księżyc w Koziorożcu.


„Kto podąża ścieżką, musi jak woda pogodzić się z tym, gdzie się znajduje.” (Lao Tse)


Konstelacje tygodnia: Poniedziałek rozpoczynamy kwadratem Księżyca do Urana i sextilem do Merkurego. Od wtorku do czwartku Wenus ustawia się w trygonie do Marsa, a Słońce w niebezpiecznym kwadracie do Plutona. Od środy do piątku Wenus stoi w sextilu do Neptuna. W piątek Jowisz tworzy sextil do Plutona. Od piątku do niedzieli Mars stoi w sextilu do Neptuna. 15.4.18 Merkury, planeta komunikacji zatrzymuje się w Baranie o godzinie 11; 22, aby wyruszyć w bieg prosty.

„Gdy słowa usiłują zająć miejsce życia, wtedy psuje się słowa, i życie” (C.G. Jung)