Horoskop: 26.3.2018-1.4.2018 r.


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)„Nadzieja jest płomieniem, który migoce, ale nie gaśnie.”

Przed nami bardzo istotne wydarzenia. Niebieski Księżyc, druga pełnia w miesiącu 31.3.18 na osi znaków kardynalnych Waga/ Baran zaznacza się ekstremalnie intensywną energią. Każdy z Was powinien przygotować się na napięcia i niebezpieczeństwa. Jest to wyjątkowo trudny dzień roku 2018 z powodu dodatkowych nieszczęsnych aspektów. Marsa stoi w koniunkcji do Saturna w Koziorożcu w kwadracie do Słońca i Merkurego w retrogracji. Księżyca w harmonijnej Wadze szukając pokoju, spokoju i miłości, zaatakowany przez inne gwiazdy może być iskrą, momentem wywołującym negatywne uwarunkowania. Podczas pełni kieruj energię na siebie unikając ludzi, sytuacji, chaosu, który Cię przerastają. Nie wchodziłabym z impetem w prowokacje i kłótnie, ograniczając swoje działania do minimum. Zachowaj swój wewnętrzny spokój, szczególnie, gdy Wenus jeszcze przed wejściem do znaku ziemskiego Byka przejdzie Urana. W partnerstwach wszelakiego rodzaju( prywatnie, zawodowo, politycznie usv) może dojść do obciążeń, napiec i ..ujawniania prawd, które były od dawna ukrywane. Z przeciwnymi energiami znaków kardynalnych wchodzimy w fazę dynamicznych przemian, które trudno jest zatrzymać. Planety w Baranie wzywaj nas do walki, odwagi, inicjatywy. Inne konstelacje i powiązania gwiazd są bez miary destrukcyjne, dlatego nie warto ryzykować czy stawić wszystkiego na jedną kartę. To finalnie przynosi tylko zniszczenia i niespodziewane zwroty akcji. Idąc do pełni wykaż się dyscypliną, kompetencją i powagą. Dni można wykorzystać do przemyślenia starych projektów oraz idei nie rozpoczynając jednak nic z Merkurym w retrogracji. Pełnie to zakończenia, a gdy Saturn jest w to zamieszany wypada spodziewać się konsekwencji o charakterze nieodwracalnym.

Przeznacz dużo czasu na planowanie, kreowanie intersujących projektów. Ze świata i tak usłyszymy wiele groźnych wiadomości.

Ja życzę wszystkim spokoju, harmonii wewnętrznej i możliwości właściwej oceny danych sytuacji. Niech Święta Wielkiej Nocy miną bez frustracji, a my z Wenus już w sowim znaku postawimy na to, co nam da pewne bezpieczeństwo.

Pozdrawiam Was! Spokojnych Świąt w rodzinne atmosferze!

„Nie zawsze należy przedzierać się do samego końca. Przecież można tak wiele napotkać po drodze.”(E. Canetti)

Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału: http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

Zapraszam do indywidualnej nauki online astrologii.

25.3.18 Słońce w Baranie, Księżyc w Raku.

Konstelacje tygodnia:

Merkury jest w biegu wstecznym w znaku Barana. W poniedziałek Słońce stoi jeszcze w aktywnym kwadracie do Marsa rozpaczając kwadrat do Saturna(dokładny aspekt 29.3.18). Kwadrat Wenus do Plutona jest aktywny. Podczas pełni Księżyca w Wadze 31.3.18 mamy szereg bardzo skomplikowanych konstelacji; Księżyc i Słońce jest w kwadracie do Marsa, Saturna i Lilith. Merkury przechodzący Słońce retro w kwadracie do Saturna. Wenus łączy z Uranem przechodząc rano do znaku Byka, gdzie zostanie do 24.4.18. Luna jest w opozycji do planety komunikacji i kwadracie do Lilith. Mars już w koniunkcji z Saturnem(1,1) -aspekt dokładny 2.4.18!

„ Człowiekowi jest dana władza tylko nad samym sobą.”

( Lew Tołstoj)