Horoskop: 19.3.18-25.3.18


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)„Zmiany są koniecznością nowych początków.”

Przed nami bardzo burzliwy i dynamiczny początek wiosny z niebezpiecznymi konstelacjami!

Aż siedem planet w znakach kardynalnych( Słońce, Wenus, Merkury, Uran w Baranie i Saturn, Pluton, Mars(plus Lilith) w Koziorożcu) inaugurują bardzo ważne wydarzenia. Znak Baran jest nowym początkiem, impulsem, krzykiem rodzącego się dziecka, aktywnością, dynamicznością…ale jego patron Mars przeszedł właśnie do znaku Koziorożca. Ten znowu odpowiada za porządek, struktury, odpowiedzialności, ważne zadania, autorytet, pracę dla innych, wytrwałość, powodzenie i drogę przeznaczenia. Od tego ostatniego nie ma odwołania. Stojąc na starcie do wiosenki i nowego należy liczyć na radykalne zmiany, które nadchodzą w naszym życiu i świecie.  Prekursorskie, nowatorskie, pionierskie, które rodzi się w znaku ognia, będzie ze skrupulatnością sprawdzone przez dokładnie pracujące gwiazdy w znaku ziemi. O pozostaniu przy starych metodach myślenia i działania nie ma mowy. Nowy Rok astrologicznej Wenus wchodzi punktualnie  20.3.2018 przy magicznej godzinie 17; 17 w nasze życie. Kardynalny mix celebruje z lubością na najwyższym poziomie rozpoczęcie nowego. Ten tydzień jest istotny dla każdego. Twoje myśli, idee, wizje będą Ci towarzyszyć przez następne dwanaście miesięcy. Energia ultranowoczesnego łączy w jedność pionierskość z tradycją. Księżyc stoi w tym momencie w znaku Byka w dokładnym trygonie do Saturna w Koziorożcu! Kosmiczna perfekcja jest niesamowita. Słońce w Baranie nakazuje każdemu budzić się do życia, inicjować, wykreować dynamiczne wizje oraz plany, które spełnią Twoje marzenia i finalnie dając wyższy sens z nowymi jakościami i wartościami istnienia! Twój impuls jest z miejsca zrewidowany przez eksperta Saturna.

Ale łatwo nie będzie.

Euforyczno-gorąca faza sygnalizuje dużo wzlotów i upadków. Wenus obok Merkurego namawia do nawiązywania ciekawych kontaktów, wymiany myśli, informacji, wiedzy. Tematyką będzie człowiek, jego ego, potrzeby i pragnienia, miłość, jakości istnienia, erotyczne fantazje i rozwój wszelkich możliwych potencjałów ludzkości. Wenus w pierwszy dzień wiosny przedstawia się bardzo bojowo, bezpośrednio stawiając swoje wymagania i żądania. W połączeniu z Merkurym będzie kroczyć prostą drogą do celu, wyrażając się w spontaniczny, szczery, bezpretensjonalny sposób. Powstałym, od tego momentu relacjom, na przykład miłosnym, przyjaźniom, układom politycznym i gospodarczym towarzyszy energiczna i ofensywna aura.

23.3.18 Merkury zatrzymuje się w Baranie szybko odchodząc od gwiazdy wartości rewidując nasze decyzje, myśli, intencje i konfrontując z przeszłymi, trudnymi myślami oraz rozmowami.

24.3.10 oczekujemy bardzo trudnej konstelacji początku astrologicznego roku. Słońce w Baranie ustawiając się w kwadracie do Marsa w Koziorożcu jest aspektem negatywnym i odczuwalnym dla nas wszystkich, niezależnie czy masz z nim do czynienia bezpośrednio. Czerwone ciało niebieskie przedstawia swoje groźne strony; kłótnie, gniew, nienawiść, przemoc, czy działania zbrojne w świecie. Aspekt życia, radości, intensywności przeinacza się z minuty na minutę budząc grozę. Nie przeznaczaj dnia na rozwiazywanie konfliktów, tłumaczenia i zmuszania kogoś przez upór czy presje. Poczekaj, kierując cierpliwością, wyrozumiałością nie pozwalając na eskalację lub zniszczenia. Czas wiele zmienia.. Unikaj pod koniec tygodnia konfliktowych uwarunkowań.

Pozdrawiam Was życząc wspaniałej, prawdziwe radosnej wiosny.

„Musisz wziąć osobistą odpowiedzialność. Nie możesz zmienić okoliczności, pór roku albo wiatru, ale możesz zmienić siebie. To jest coś, nad czym masz władze.”(Jim Rohn)

Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału: http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

Zapraszam do indywidualnej nauki online astrologii.

18.3.18 Słońce w Rybie, Księżyc w Baranie.

Konstelacje tygodnia:

Mars znajduje się w znaku Koziorożca.

20.3.18 o godzinie 17; 17 Słońce przechodzi do znaku kardynalnego Barana rozpoczynając wiosnę i faktyczny, astrologiczny Rok Wenus, która w tym dniu łączy się z Merkurym. Merkury zatrzymuje się 23.3.18. Afrodyta i Merkury uaktywniają kwadrat do Plutona. Wenus jest w dokładnym, niekorzystnym aspekcie do planety transformacji 24.3.18. W tym samym dniu Słońce konstruuje niebezpieczny kwadrat do Marsa w Koziorożcu, rozpaczając kwadrat do Saturna! Księżyc stoi w opozycji do Marsa i w kwadracie do Chirona. Wenus zbliża się do Urana, Mars do Saturna. Sextil Jowisza do Plutona jest aktywny. Merkury i Jowisz znajdują się w biegu wstecznym.

„Wszystko jest powiązane ze wszystkim innym.”(Leonardo da Vinci)