Horoskop: 12.3.2018-18.3.2018 r.


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 12.3.18 do 18.2.18. Spirytualny Nów Księżyca w znaku Ryb 17.3.18.

„Mistycy to ludzie, którzy mają szczególnie żywe doświadczenie procesów nieświadomości zbiorowej. Doświadczenie mistyczne to doświadczenie archetypów.”(C.G. Jung)


Jowisz, już znajdujący się w biegu wstecznym przyczynia się do zastanowienia się nad sensem tego, co robimy i planujemy. Gdy jedni ponownie rozpoczną analizę swojego życia, przed innymi mogą otworzyć się ciekawsze opcje i szanse, gdzie osobiste potencjały jeszcze nie są zauważone i wykorzystane. Każda sytuacja, nasz dzień następny w duże mierze zależy od naszego zaangażowania, wiary w siebie i w to, co kreujemy. Uniwersum nie namawia na razie do podnoszenia wyżej porzeczki, ale sprawdzenia fundamentalnych zagadnień. Aby osiągnąć szczytne cele potrzebujemy lwiego serca, pasji i całkowitego oddania, myśląc także o poświęceniu dla innych. Kto myśli egoistycznie, raniąc przy okazji innych, a to jest możliwe z Jowiszem w retrogracji, musi liczyć na rozczarowania i konfrontacje z przeznaczeniem. Idąc do Nowiu w mistycznych Rybach wypada przenalizować potężne zmiany swoich życiorysów. Tylko pozycja Nowiu przy Chironie zmusza do przypatrzenia zranionym punktom istnienia. Kto potrafi spojrzeć prawdzie w oczy, mimo, że jest bolesna, zaakceptować swoje granice i możliwości, a przy tym oddać się swojej sprawie, być całym sercem przy tym, co kochasz- doprowadzi do uzdrowienia i realizacji wyższych, spirytualnych refleksji. Prywatnie i w świecie może dojdzie do drastycznych uwarunkowań. W znaku Ryby planety rozpuszczają granice.  Tu znajdują się także chaotyczne, chwieje, pozbawione realności dramaty, które mogą doprowadzić do wciągania siebie oraz innych w pozycję ofiary (iluzja, fanatyzm, szaleństwo, amok czy działanie w afekcie).W trudnym przypadku usłyszymy o najgorszych aspektach, niezwiązanym z ludzkim myśleniem. Z Nowiem Księżyca w Rybach należałoby spełnić swoje marzenia, ale rozważnie i jednoznacznie, akceptując przeszłe cierpienie i ból duszy( Chiron przy Księżycu w kwadracie do Marsa). Wenus, Merkury w Baranie i AC w Lwie z punktem szczęścia będzie starł się wskazać gdzie są ukryte skrzydła i jak wznieść do wysokich lotów. Bez pielęgnacji przeszłych krzywd, bez składania swojego losu na ołtarzach innych. Jak faktycznie przejść na wyższy poziom i wdrożyć plany do rzeczywistości? Skorzystaj z wielkiego aspektu duchowego Nowiu Księżyca, następnie decyduj, podejmuj inicjatywy i zdobywaj swoje wymarzone zwycięstwa!

Tylko Ci, którzy odnajdą się w rzeczywistości mogą odkopać myśli przewodnie serca, czując pojednanie ze sobą i całym najbliższym otoczeniem

Pozdrawiam Was życząc pieknego tygodnia i wyjątkowych planów, dając początek wielkim dziełom, korzystając ze swoich potencjałów, fantazji oraz intuicji. Uwierz w swoje siły! Wtedy niemożliwe stanie się realne.


„Zachowaj tylko te wspomnienia, które dają Ci radość.”(Jane Austen)


Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału: http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

Zapraszam do indywidualnej nauki online astrologii.

11.3.18 Słońce w Rybie, Księżyc w Koziorożcu..

Konstelacje tygodnia:

Jowisz znajduje się w biegu wstecznym. Wenus i Merkury są w znaku Barana. W poniedziałek Słońce w Rybie stoi w sextilu do Jowisza, Mars w Strzelcu w trygonie do Urana. We wtorek Wenus ustawia w kwadracie do Saturna w Koziorożcu. W środę Słońce stoi w trygonie do Jowisza. Nów Księżyca Rybie17.3.18  odbywa się o godzinie 14; 11 przy Chironie. Słońce, Księżyc, Chiron jest w aktywnym kwadracie do Marsa. Czerwona planeta w tym samym dniu przeskakuje do znaku Koziorożca. Merkury jest w kwadracie do Lilith.


„Mogłaby zamknąć oczy, udawać, że wszystko jest w porządku. Wiedziała jednak, że nie da się żyć z zamkniętymi oczami.”(Cassandra Clare)