Horoskop: 5.3.2018-11.3.2018 r


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 5.3.18 do 11.3.18.   Merkury i Wenus w Baranie. Jowisz w biegu wstecznym.


„Nie chowaj się. Są ludzie, którzy Cię potrzebują.”(Phil Bosmans)

Już w następnym tygodniu pojawiają się pierwsze zwiastuny wiosny. Wenus i Merkury przechodzi do znaku ognia Baran, a Mars w Strzelcu ustawia w pozytywnym trygonie do Urana. Idąc w głąb tygodnia radość nie będzie trwała wiecznie. Merkury w kwadracie do Saturna hamuje nasze pozytywne nastawienie zabierając optymizm i wiarę w siebie. Z tym aspektem zaczynamy narzekać, krytykować siebie, innych, a komunikacja jest poddana trudnym testom. Każdy, kto będzie komunikował nierozważnie musi spodziewać się walki na słowa. Ze względu na późniejszy bieg retro planety w znaku Barana konstelacja powtórzy się jeszcze dwa razy do kwietnia. Dałabym czasowi czas nie ryzykując i nie przyjmując każdego zdania, jako zagrożenia. Uwarunkowania będą się zmieniać i jest dużo czasu na wykrycie i poprawienie błędów. Także rozumowania. Jowisza, gwiazda szczęścia zatrzymuje się w środę w Skorpionie wyruszając w bieg wsteczny. To umożliwi nam przeanalizowanie sensów tego, co robimy. Wielu z Was otrzyma drugą szansę na ponowny rozwój osobistych potencjałów. Nie wymuszaj nic na siłę. Dobrze jest w tej fazie, czyli do 10.7.18 monitorować wcześniej rozpoczęte wizje. Z wejściem Merkurego i Wenus do Baran rozpoczynają się ogniste, entuzjastyczne, spontaniczne aktywności!  Dopuścić do siebie nową energię, która sprzyja transformacji i dalszemu rozwojowi. Wszak idziemy do wiosny! Nowy miesiąc wita nas bojową i porywczą aurą. Przy tym wszystkim bardzo ważne jest obudzić w sobie pozytywne myślenie i zaufanie w to, co robisz. Kto otoczy się tyko lękiem i obawami niszczy harmonijne wpływy odnowy. Destruktywne myślenie jest zaraźliwe i ściąga otoczenie także do dołu. To, co nosisz w sobie i wysyłasz do świata-powraca. Postaraj się, więc, szczególnie pod koniec tygodnia o pokojowy, pozytywny nastrój, dostrzegając dobro dookoła.


„Okazje są jak wschody słońca. Jeżeli czeka się zbyt długo, można je przegapić.” (William Arthur)

Pozdrawiam Was, życząc dobrego, ciepłego tygodnia.

Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału: http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

Zapraszam do indywidualnej nauki online astrologii.


4.3.18 Słońce w Rybie, Księżyc w Wadze.

 


Konstelacje tygodnia:

W poniedziałek Słońce stoi jeszcze przy Neptunie, Wenus tworzy koniunkcję z Merkurym w znaku Ryby. We wtorek Wenus przechodzi do Barana, a w środę podąża za nią Merkury. W sobotę Jowisz zatrzymuje się w Skorpionie, aby wyruszyć w bieg wsteczny do 10.7.2018. W niedzielę Mars stoi w trygonie do Urana, Słońce w sextilu do Plutona, rozpoczynając trygon do Jowisza. W niedzielę Merkury tworzy kwadrat do Saturna, za nim wykonuje ten sam aspekt Wenus. Mars rozpoczyna kwadrat do Chirona.


„Musisz sam sobie zaufać, aby inni ci zaufali.” (Pitagoras)