Horoskop: 26.2.2018-4.3.2018 r.


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 26.2.18 do 4.3.18. Nów Księżyca w znaku Panny 2.3.18.


„Nie oceniaj dnia po plonach, które zebrałeś, lecz po nasionach, które udało Ci się zasiać.”(Robert Louise Stevenson)

Wchodzimy w nowy tydzień z pięknymi, doniosłymi uczuciami. Harmonia i pokój ma prowadzić nas do przyszłości z zaangażowaniem w nowatorskie, kreatywne projekty. Kto pragnie do pełni Księżyca, coś zmienić dobrze byłoby wykazać się mądrością, tolerancją i sprawiedliwością. Gwiazdy znajdujące się w znaku Ryby komunikują empatycznie, czasami nie jasno, gdzie nie każdy z miejsca znajdzie odpowiedzi na trudne pytania.

Najlepiej będzie, gdy nie tylko zainteresujesz się światem, ale także swoim realem, sytuacjami finansowymi czy priorytetowymi wartościami życia. Dalej, bowiem możemy już reagować zbyt impulsywnie, nie przebierając słowami, a tu gwiazdy nadal świecą super delikatnie, zarzucając nasz emocjami i brakiem obiektywności. Wielkim wyzwaniem podczas pełni Księżyca, w wysoko analitycznej Pannie, będzie zachowanie jasnego umysłu i nie reagowanie na impulsywne komentarze, wiadomości czy uwagi. Planety namawiają do skorygowania swoich wypowiedzi oraz reakcji, a swoją dobroć i ofiarność nie odzwierciedlać w namacalnych wartościach. Może ktoś potrzebuje rozmowy, uwagi, więcej czasu lub czułości? Punktem kulminacyjnym tygodnia jest pełnia Księżyca. Zachowaj elastyczność umysłu łącząc się ze światem spirytualnym i doświadczając niecodziennych momentów.  Kto wpadnie w syndrom ofiary może wejść bez potrzeby w trudne konformację, które nie są dla nikogo korzystne finalnie. Nikt przecież nie jest idealny. Także Ty sam. Kieruj świadomie do świata tylko pozytywną energię.

Ja życzę wszystkim możliwości zakończenia wszystkiego, co utrudnia wysokie loty. Gwiazdy świecące w Rybie podsumowują etap dwunastu miesięcy wiodąc nas do nowego, niepoznanego. Niech siła miłości gwiazd zaprowadzi każdego do wzniosłych, ludzkich celów zabierając niepewność, strach, nienawiść czy bezsilność.

„Nie spoglądaj w przeszłość z gniewem, ani w przyszłość ze strachem, ale w teraźniejszość ze świadomością” ( James Thurber)


Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału: http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

Zapraszam do indywidualnej nauki online astrologii.

25.2.18 Słońce w Rybie, Księżyc w Raku.

 


Konstelacje tygodnia:

W poniedziałek aspekt Wenus w kwadrat Mars rozluźnia się, a Merkury stoi jeszcze na Neptunie. W środę Merkury w Rybie konstruuje kwadrat do Marsa. 2.3.18 o godzinie 1; 51 dochodzi do pełni Księżyc a w znaku Panny, gdzie Słońce na przeciw stoi w koniunkcji do Neptuna(dokładny aspekt w niedzielę 4.3.18), a Mars utrzymuje aktywny kwadrat do Merkurego i Wenus. Księżyc stoi w trygonie do Saturna, Słońce w sextilu do planety karmy. Merkury łączy się z Wenus i Chironem jednocześnie. Obie gwiazdy ustawiają w trygonie do Jowisza i sextilu do Plutona. Wszystkie planety znajdują się w biegu prostym.

„ Życia nie można sobie wybrać, ale można z niego coś zrobić.”(Peter Lippert)

 

Fotos via Pixabay.