Horoskop: 19.2.2018-25.2.2018 r.


Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku (zobacz)Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 19.2.18 do 25.2.18. Wenus koniunkcja Neptun. Mars kwadrat Wenus.

„ Rzeczywistość jest z tej samej przędzy, co i marzenia.”

( Władysław Reymont)


Gdy Słońce przeszło dziś, w niedzielę 18.2.18, o godzinie 18; 18 do znaku Ryby znajdujemy się na końcu znaku zodiaku, która ma finalizować, zamykać i jednoczenie rozpoczynać przyszłą fazę. Gwiazdy znajdujące się w wodzie ( także Wenus i Merkury) rozpuszczają, transcendują szukając innych, pewnie wyższych form adaptacji. Nie będziemy przecież wszystkiego ciągnąć do wiosny! Tego byłoby za wiele i mogłoby stać się obciążeniem dla każdego znaku zodiaku! Wszystko, o czym mówią gwiazdy w znaku Ryby, gdzie znajduje się jej osobisty patron, Neptun, po więcej niż 100 lata, nie dotyczy materii… Nie, nie musisz za okna wyrzucać starych rzeczy i pieniędzy. Tu chodzi o wszytko, co niewidoczne dla oka, ale odczuwalne całym naszym wnętrzem. Kto się boi musi być uleczony. Kto jest obrażony musi odszukać form zgody. Kto cierpli powinien znaleźć ukojenie. Kto się zgubił, będzie szukał wyjść z zawiłych labiryntów. Kto zamknął swoje serce na życie, cierpienie i ból innych będzie musiał pomalutku szukać źródeł, które doprowadza go do harmonii. Z samym sobą i otoczeniem. Gdy Słońce znajduje się w Rybie otrzymaliśmy zadanie odróżnienia prawdy od iluzji, porzucając za sobą, to, co jest snem i bajką. Przed nami dużo pracy w domach, związkach, pracy, polityce i ogólnie świecie. Saturn i Pluton w Koziorożcu nie serwują nam nic za dramo. Wszystko wymaga rzetelności i dyscypliny. Aby nie zagubić się w obszarach wody nie trzeba rezygnować ze współczucia, miłości ponadwymiarowej i działania na rzecz innych. Ale przy wszystkich czynnościach, które wykonujesz i czujesz…. nie powinieneś zostawić samego siebie bez odpowiedzialności, opieki dbając zawsze o indywidulane potrzeby. Negatywną cechą ( każdy znak ma dwie strony medalu) Ryb jest rola „ofiary”, która tłumaczy niemożliwości realizacji osobistych celów. Mów, co czujesz, ale nie gub się w realu. Siedem dni może w środku tygodnia przynieść, bowiem rozczarowania, a od soboty konflikty partnerskie. Widząc nie wszystko jasno pozostań przy swoich postulatach nie dając manipulować się wodzie. Jest, bowiem wiele sygnałów, dla tych osób, które są tu i teraz ze spełnią wizjonerskie, wspaniałe plany, które będą miały wieczną trwałość w przyszłości!

Ja życzę wszystkim dobrego tygodnia i zapraszam do czytania horoskopu tygodnia! Powodzenia!

„Gdy widzimy tylko to, co chcemy widzieć osiągniemy duchową ślepotę” (Maria von Ebner- Eschenbach)

Zapraszam do wysłuchania horoskopu na miesiąc dla wszystkich znaków zodiaku marzec 2018: Link: https://www.youtube.com/watch?v=lUjMqhjGGOQ


Zapraszam do porad i do abonowania mojego YouTube kanału: http://www.youtube.com/c/HonorataNothdurfter.

Zapraszam do indywidualnej nauki online astrologii.

18.2.18 Słońce w Rybie, Księżyc w Baranie.

 


Konstelacje tygodnia: Słońce, Wenus i Merkury znajduje się już w znaku Ryby. Obie gwiazdy rozpoczną sextil do Saturna. Merkury sextil Saturn jest dokładny w środę. W tym samym dniu Wenus łączy się z Neptunem, gdzie Wenus rozpoczyna kwadrat do Marsa. Wszystkie planety są w biegi prostym. Konstelacja Mars kwadrat Neptun rozluźnia się, a Mars kwadrat Wenus uaktywnia. W niedzielę Wenus stoi już w kwadracie do Marsa, Merkury przechodzi Neptuna, a Słońce jest w sextilu do Saturna.

 


„ Świat rzeczywisty jest o wiele mniejszy niż świat wyobraźni.”(Nietzsche)