Horoskop: 2016
Człowiek jest odpowiedzialny za to, czym jest.” J. P. Sartre

 

W poszukiwaniu bezpiecznych miejsc i zaufania do świata wchodzimy w Nowy Rok 2016 z Księżycem w znaku Panny, która stawia na praktyczność, pracę, dokładność i radości z małego.

 

 

Mniej oznacz tu więcej.

 

Jak każdy już zauważył wiele jest w świecie spraw nierozwiązanych. Układy planet nie wskazują jak na razie na jasne wyniki, ale na przeprawy przez ciemnie labirynty, które na pewno zaprowadzą nas do całkiem innego świata pod koniec roku 2016.

Nadchodzący czas jest pod silnym wpływem aktualnego jeszcze kwadratu Urana z Plutonem oraz Saturna z Neptunem, które już dużo razy opisywałam.

Obecna sytuacja układów państw na świecie i w Europie, emigrantów, zmiany w rządach innych państw, nowe pojawiające się nurty, odczucia i wizje będą głównym puntem wyrażeń roku 2016.

W pierwszej połowie Saturn kwestionuje i sprawdza zasady światowego poglądu i wiary, a Mars, którego imię nosi także następne dwanaście miesięcy, przebywający bardzo długo w znaku Skorpiona i Strzelca ( odmienne kultury) będzie wzywał do konfliktów bojowych i religijnych.

Niedające bezpieczeństwa konstelacje planet; Neptun, Saturn, Uran, Pluton dzielą już od roku 2015 ludzi, społeczeństwa, kraje na tych, którzy chcą rządzić w imię swojej wiary oraz idei i tych, którzy nie chcą się z tym pogodzić.

To dobrze, że, choć na krótko pojawi się wielki i mocarny trygon Jowisza z Plutonem, gdzie mądrość znaku Panny ma się połączyć z wiedzą i siłą, jeżeli wielu na wyższych pozycjach i u władzy nie wykorzystają tego do swoich prywatnych celów!

Jest to konstelacja dająca nam nie tylko szczęście, ale również nadzieję, że wszechświat nie spadnie całkowicie na dno, a to, o co wielu walczyło przez większą część swojego życia nie pójdzie na marne…

 

Obecne kwadraty ze swoją potężną energią wpływają na całokształt rozwoju poszczególnych krajów, narodów, świata oraz oczywiście każdego z nas w życiu prywatnym.

 

Kwadrat Uran z Plutonem to przemoc, terror i głosy trąbki wojennej usłyszanej z różnych stron. Sam Rok Marsa mówi już o tym, że nastrój będzie zapalczywy, niecierpliwy , eksplozywny i zaborczy.

 

Drugi kwadrat Saturna z Neptunem to nie tylko bitwa z realnym wrogiem, ale również z niewyobrażalną psychozą, obłąkaniem czy opętaniem świata i ludzi…

 

Jednocześnie w tym sam czasie pojawią się osoby czołowe, np. politycy, rządzący lub sprawujący władze, którzy będą nie tylko pociągać za sobą tłumy. Ale masy narodów do..przepaści.

 

I cały szereg szukających bezpieczności będą podążać ich drogą.. .. Neptun działa w obie strony, a jego wielorakość mocy jest najsilniejsza.

 

Pluton i Uran (także Saturn) w niebezpiecznych pozycjach horoskopów, np. Polski, Austrii, Niemcy, Francji, USA, a także Włochy, Portugalia, Irlandia będą zmieniali statusy, sytuacje, pozycje w świecie aż do roku 2018-2019. Sygnały(przemocy); strach przed utratą starej równowagi i spokoju będzie zastępowany powoli totalną kontrolą. Strach i przerażenie pokazuje się często w nachodzącej fazie. Bojąc się obcego, zapominamy, że to samo jest przecież także w nas..

 

Saturn i Neptun w trudnym aspekcie dają nam podobne odczucia.

 

Neptun nie chce bitwy, ani wojny. On pragnie i dąży do miłości, jedności, pokoju. Przecież po długiej wędrówce wrócił do swojego domu, aby spełnić przez siebie wymyślone ideały!

 

Saturn chce bronić i nie oddać tego , co uważa za zagrożenie, co nie może sprawdzać i redukować. On jest też planetą rzeczywistości i realu.

 

Aż cztery planety będą zabierały nam bezpieczeństwo i dopuszczały do władzy ludzi nieodpowiedzialnych! Wielu z nich będzie dobrymi mówcami. Pewnie i bardzo przekonywującymi. Ich wpływ na środowisko może być negatywny, ponieważ pragnąc udowodnić swoje racje będą wykorzystywać uczucia, wiarę, zaufanie innych. To, co jest każdemu najdroższe.

 

Neptun w negatywnym aspekcie to nie tylko obietnice bez pokrycia. To wybór osób, które zwodzą, kłamią dla jakiegoś osobistego planu i komenderowanie za sobą innych. Neptun w kwadracie z Saturnem nie łatwo pogodzi wizje, ideologie z prawem i odpowiedzialnością.

 

Zamiast trzymać się wyznaczonych celów wielu posteruje ku histerii czy przerażeniu, a możliwe i strachu. Jedno zagrożenie z roku 2015 pozostaje; terror.

 

Drugim jest naśladownictwo, słuchanie niekompetentnych przywódców dyrygujących grupy i olbrzymie nacje do zguby.

 

Układy planet w Nowym Roku mimo wszystko preferują i namawiają do jednomyślności, zgody oraz zespołowości.

 

Te wartości mogą pomóc w odnajdywaniu siebie i miejsc ochrony. Serce, jego słowa oraz emocje, pomoc, współczucie to bardzo ważne małe niby rzeczy, władające jednak lepiej niż sobie wyobrażamy!

 

Neptun stoi najsilniej ze wszystkich planet. Zadziwiające współprace, znajomości i spotkania kierują nas do miejsc jeszcze do tej pory niepoznanych z niepomiernymi doświadczeniami.

 

Choć może w dalszoplanowym momencie trudno będzie określić cele i odnaleźć siebie. Otoczenie, sytuacje gospodarcze, polityczne mówią o niepewności i braku stałości.

 

Zastanów się dwa, a nawet lepiej trzy razy zanim pójdziesz za kimś w ogień i czy ta; osoba, wizja, sprawa godna jest Twojego zaangażowania, ślepej wiary i poświecenia!

 

Dopiero, gdy Saturn wejdzie do Koziorożca (2017) wszystko nabierze innych wymiarowa i kształtów. A jeszcze lepiej wygląda od roku 2020 i 2024.

 

To, co zaplanujesz nie musi się w roku 2016 spełnić. Może trzeba będzie coś zmienić, nawrócić lub podejść z zupełnie innego puntu widzenia. Nie rezygnuj i nie załamuj się. Rok Marsa to energia do działania i wołanie do starć i walki o samego siebie! Miej zawsze swoje zdanie i wersje pamiętając o najbliższych, rodzinie i tym, którym ufasz.

 

Słuchaj głosu wewnętrznego akceptując swoje granice i możliwości lub ich brak, szczególnie, gdy Mars będzie w biegu wstecznym( od kwietnia do czerwca 2016). Dystans do otaczających nas sytuacji umożliwi odstąpienie od trudnych zawikłań i konfliktów związanych z przeszłością.

 

Bez apelacji Rok Marsa dodaje siły i mocy, zdecydowania i wiele odmiennych możliwości, ale razem z oddaniem tego, co nam już nie będzie w przyszłości potrzebne.

 

 

Pluton w Koziorożcu przypomina o tym, że odpowiedzialność spada na rządzących. Neptun w Rybach utrudnia określenie rzeczywistości, Uran w Baranie przynosi nieoczekiwanie i niespodziewane wydarzenia. Chiron obok Neptun w Rybach będzie nakazywał zajecie się systemami zdrowia, społecznymi, socjalnymi, które coraz bardziej spadają na dół i są zaniedbane. Chiron i Neptuna wprowadza w życie medycynę nietradycyjną. Wszelkie nowości-alternatywy, np. leczenia otrzymają zielone światło do startu.

Pluton pozostający w Koziorożcu będzie przeinaczał światowe systemy, rynki, gospodarkę, struktury i podstawy całej naszej egzystencji. A to nie będzie łatwe i szybkie..

Pluton w żadnym radzie nie pozwoli na utrzymanie starych systemów całej kuli ziemskiej.. Różnice miedzy biednym, a bogatym, obcym i tubylcem wzrastają, a to przyczyni się do buntów przeciw aroganckim, niekompetentnym rządom.(Uran, Uran w kwadracie z Plutonem))

Jowisz planeta szczęścia do 9 września 2016 przebywa w znaku Panny dając szczęście znakom ziemi i wody.

Od 10 września znajduje się znaku Wagi, gdzie będzie można rozpocząć jeszcze raz od początku dużo spraw życiowych opierając się na przeszłych doświadczeniach.

Partnerstwa, układy, sytuacje finansowe, prawa, reformy-dożyją całkowitego przekonstruowania.. Sprawiedliwością, dyplomacją mamy duże szanse osiągnąć swoje cele i sukcesy.

Teraz pomoc planety szczęścia otrzymują znaki powietrza i ognia przez około 1, 5 roku.

Znaki zodiaku, które mogą liczyć na przychylność gwiazd w 2016 roku to; Skorpion, Waga, Koziorożec.

 

 

Merkury w biegu wstecznym w roku 2016:

6-26.1.; 29.4-23.5; 1-23.09; i od 20.12.

 

 

Ważne konstelacje:

 

Uran kwadrat Pluton

aktywny

Neptun kwadrat Saturn

18.6.  i 10.9.2016

Jowisz kwadrat Saturn

23.3. i 26.5.2016

Jowisz trygon Pluton

16.3. i 26.6.2016

Jowisz opozycja Neptun

17.9.2015

Jowisz opozycja Chiron

23.2. i  13.8.2016

Jowisz opozycja Uran

26.12.2016, 3.3. i  28.9.2017

Saturn trygon Uran

25.12.2016, 19.5. i  11.11.2017

Jowisz kwadrat Pluton

24.11.2016, 30.3. i 4.8.2017

Rok Marsa 2016 jest na pewno rokiem wyzwania. Naszym zadaniem jest szukanie nietradycyjnych wiar, nadziei, motywacji i całkiem przeciwstawnych wartości. Otwórz się na nieznany świat, który jest aktualnie pod wpływem transformacji, a nie w każdym kraju, społeczeństwie, narodzie, domu będzie przebiegać to bez bólu.. (Szczególnie, gdy Mars będzie w biegu wstecznym.).Nowe, jak zawsze zapowiada nieszablonowe szanse, a ich odkrycie gwarantuje odnalezienie swoich miejsc w każdym istnieniu. Także Twoim.

 

 

 

 

Ja życzę wszystkim tylko i wyłącznie dobrych dni zapraszając na porady astrologiczne i sesje tarota, coaching astrologiczny(indywidualny i biznes): Skype, mail albo prywatnie, telefon: Mobil: 0043/6645403372 lub stacjonarny 0043/1 6004350. E-Mail: honorata.n@outlook.com

 

Bezpośrednie, natychmiastowe połączenie z Polski pod numerem telefonu 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto).

Jaki będzie rok dla każdego znaku zodiaku?

 

 

 

 

„Miłość nie jest skarbem, który się posiadło, lecz obustronnym zobowiązaniem.”

A. Exupery.

Baran 21.3-20.4

Najważniejsze w Nowym Roku 2016 jest stworzenie bardzo ważnych przyszłościowych planów.

 

Ale nie tylko na następne miesiące, ale na kilka lat do przodu, abyś wiedział, co chcesz zdobyć, co osiągać, jak poszerzyć swoje horyzonty. Życie impulsem i chwilą nie będzie już działało od roku 2016.

 

Sytuacje będą się tak zmienić, że wszystko musisz mieć pod ręką i funkcjonować bez błędu. Wyznacz swoją drogę dokładnie. Gwiazdy mają z Tobą prestiżowe zamiary. Do wielkich zadań Baran potrzebuje zaufania, pewności, stałości, ponieważ czekają Cię odpowiedzialne prace. Zawodowe, prywatne i spirytualne.

 

W braterstwach wszelkiego rodzaju potrzeba Twojego zaangażowania, aktywności oraz konkretnych priorytetów. Bieganie stąd i z powrotem może spowodować tylko niepotrzebne rewolucje. Uran jeszcze stoi w Twoim znaku. Nie pozwól mu na destruktywne wojażowanie.

 

Potrzebujesz spokoju? Wyznacz sobie odpowiedni czas wolny, aby Twój związek na tym nie ucierpiał. Wrzesień może być momentem przełomowym, dlatego pamiętaj o osobistym odpoczynku oraz relaksie w bez zarzutu miejscach.

 

Do połowy roku trzeba będzie zawodowo ćwiczyć cierpliwość. Twój Mas w Skorpionie dąży do wytrwałości, celowość i z uporem pragnie do końca zdobyć swoje racje istnienia! Jego bieg wsteczny możesz odczuć jak hamulec bezpieczeństwa. Także przygotuj się na oszczędzanie energii lub jej świadome kierowanie tylko na te projekty, które przyniosą odpowiednie, namacalne korzyści. Pól na pól czynności, powierzchowność nie przyjmie się. Jesteś, albo Cię nie ma?  Powodzenia są do zdobycia wyłączanie sumienną pracą i sprawdzonymi metodami abyś osiągnął i wypełni swoje misje.

 

Twoja siła, pozycja profesjonalna oraz prywatna całkowicie zależy od Twojego zdrowia. Radziłabym uprawiać sport regularnie, aby zwiększyć osobistą wydajność.  Przekalkuluj od raz sobie cały dzień pracy nie zapominając o zdrowym odżywianiu.

 

Twój Mars jest patronem Nowego Roku, 2016 dlatego stoisz pod jego osobistą ochroną. Jako znak kardynalny wiesz już dobrze, że Twoim jednym z powołań jest walka o pokój, sprawiedliwość i równe życie dla każdego. Ty jesteś początkiem świata i Ty ponosisz odpowiedzialność za swoje otoczenie!

 

Będzie wielu dookoła szukających u Ciebie pomocy.

 

 

 

 

 

Byk 21.4.-20.5

 

Będziesz miał dosyć powodów do zabawy, świętowania i radości nie tylko z dnia codziennego!

Twoja praca i wszystko, co rozpocząłeś w roku 2015, przyniesie dorodne owoce w nadchodzących dwunastu miesiącach. Początek będzie jednak taki sobie. Mars ustawiający się w opozycji ma za zadanie konfrontowanie Byka z wyzwaniami, konfliktami, oraz procedurami znaczącej wagi, które będzie trzeba rozwiązać! Najlepiej byłoby zacząć od autentycznych, prawdziwych, bezpośrednich rozmów, bez owiania w bawełnę tego i owego…

Mars w naprzeciw leżącym znaku, w biegu wstecznym nie jest przyjemny i tylko Twoja wiarygodna, odważna postawa może załagodzić trudne sytuacje.

Nie mieszaj się również w sprawy innych i nie utrudniaj zmian czy transformacji w życiu prywatnym i zawodowym. Prestiżowa jest odmienna, szczera strategia i dokładne przemyślenie wszystkich przyszłościowych planów. Przynajmniej tak do maja 216.

W pracy i profesjonalne zajmij realne pozycji. Twoje zaangażowanie może zaprowadzić nie tylko na wyższe stanowiska, ciekawsze pozycje czy też nawet miejsca z odpowiedzialnością o charakterze politycznym. Pamiętać należy przy tym o najbliższych, rodzinie oraz tym, co Byka najbardziej ucieszy.

W miłości będzie na pewno pięknie, przyjemnie jednocześnie bardzo intensywnie. Zaplanuj wakacje z ukochaną osobą z daleka od zgiełku. Po skomplikowanej wiośnie, lato z pewnością pozwoli Ci odpocząć, dojść do siebie i znaleźć spontaniczne hobby. Kieruj się sercem i zainteresowaniem podchodząc do swoich planów, projektów lub spełniana marzeń. Jowisz, Pluton w trygonie do końca jesieni sprzyja heroicznym działaniom, a szczęście jest przy Tobie!

Pozwól Twojemu przeznaczeniu na ewolucję. Wiem, że tego nie lubisz i obawiasz się inności, jednak rok 2016 to więcej powodzenia, miłości, energii i obroty o 180 stopni!

Bliźniak 21.5.-21.6

 

Najważniejsze, abyś nie trzymał się z uporem starego!

Następny czas dalej z opozycją Saturna polega przede wszystkim na tym, aby zostawić, zamknąć, skończyć całkowicie z tym, co sprawia Ci trudności, co Cię ogranicza, obcina skrzydła i ciągnie do dołu. Nie chodzi tylko o życie realne, ale również sposoby myślenia, pojmowanie świata oraz cele, które nie sprawdzają się w rzeczywistości.

Twój aktywny tryb życia, ciągła zmiana, czy także komunikacja musi odpocząć, więcej relaksować dążąc przy tym do spokoju i harmonii. Najlepiej będzie nie planować za wiele. Dużo będzie i tak przeinaczone. Również Twoje otoczenie, już znane -zniknie z pola widzenia. Nie wszyscy przyjaciele z Saturnem w opozycji zostaną, ale Ci, na których możesz polegać będą stać przy Tobie do końca przez następne trzydzieści lat!

Partnerstwa nie tylko miłosne wymagają elastyczności, kompromisu i świadomej koordynacji. Ideały modyfikują się.  Warto wcześniej coś omówić, zapytać pozwalając również na poprowadzenie, pokierowanie lub przynajmniej słuchanie, co mówią inni! Jeżeli potrzebujesz spokoju szukaj go w samotności. Nieodpowiedni ludzie, zbyt wielkie wymagania będą denerwować. Szczególnie kwiecień, maj może być skompilowany. Wyjazd nie koniecznie na samotną wyspę, ale w zupełnie innym towarzystwie jest świetnym wyobrażeniem.

Zmniejsz przy tym tempo. Nie da rady już wykonywać kilku czynności na raz, a przy tym telefonować, czatować i gotować zupę na określoną godzinę. Saturn będzie wyznaczał nie tylko Twoje granice możliwości, ale również żądał zajecie się swoim zdrowiem. W końcu przecież trzeba to kiedyś zrobić!

Twoja kreatywna strona dąży do odnalezienia przeznaczenia. Rozszerzanie horyzontów, kursy ezoteryczne, astrologia, a może jeszcze coś bardziej oryginalnego? Rób krok po kroku, słuchaj przede wszystkim głosu wewnętrznego oraz serca. Neptun jeszcze w kwadracie może zwodzić, dlatego pozwól działać czasowi, który odszuka prawidłowe rozwiązania.

Niebo już opiekuje się Tobą. Przejście Jowisza do Wagi i jego trygon od jesieni 2016 odczujesz jak zbawienie!

Wszystkie trudy będą do końca roku podwójnie wynagrodzone!


Rak 22.6.-22.7.

Zapomnij rutynę i stare śmieci!

Nowy Rok Marsa przynosi nie tylko optymistyczną, wielką energię, ale również moce do przyniesienia gór i szczytów! To za jego pomocą  w trygonie oczekujesz inspirujących projektów, ciekawych spotkań, innowacyjnych poglądów.  Podróże, wymiany myśli, zapoznanie niecodziennych ludzi rozwija nie tylko Twój umysł, ale dodaje siły. Prężne przedsięwzięcia, dynamiczne pomysły realizujesz z ogromną werwą oraz pewnym impetem!

Na przód Raku!

Przed Tobą otwierają się całkiem nieszablonowe drogi! Zawodowo nie musisz już trzymać się sztywnych reguł i wysłuchiwać przełożonego nad głową. Pewna ręka oraz decyzja wykona więcej terminów, niż sam zaplanujesz. Na osiągniecia na pewno nie trzeba będzie wieczność czekać! Do połowy roku opracuj dydaktyczne strategie. Wszystko musi być dokładnie przemyślane, opracowane i wykonanie w drobnym szczególe. Pieniędzy teraz na pewno nie zabraknie. Jowisz raduje nie tylko oko, ale da szanse spełnić samemu sobie nie jedno dawne, zakurzone marzenie!

Priorytety muszą być ścisłe ułożone oraz przestrzegane. Nie zdradzaj na początku swoich zamiarów. Zapominasz przy tym o chwiejności emocjonalnej. Podczas negocjacji w końcu odważysz się wymagać, stawiać żądania osiągając jednocześnie całkowicie sukcesy!

Nauka przychodzi z łatwością. Nie przesiadujesz godzinami nad książkami, ale odwiedzasz te kursy, które są potrzebne. Tu nie ma, co marnować czasu! Otoczenie potrzebuje Ciebie! Rozwój osobisty, talenty stają się przyjemną zabawą.

W układach partnerskich sytuacje się odmieniają. Nie przebywasz ciągle w domu, nie pichcisz dla rodzinki. Liczą się Twoje sprawy oraz niecodzienne eksperymenty. W partnerstwach przechodzisz drugą młodość, single do końca roku są zdecydowane na założenie stałego związku!

Ufff..jak to dobrze w końcu pomyśleć tylko i wyłącznie o swoich przyjemnościach i dokonaniach!!

 

Lew 23.7.-23.8

 

Przed Tobą ciekawy rok!

 

Szkolenia, zmiany pracy lub propozycje wyższych stanowisk, podróże-wszystko abyś mógł się cieszyć i radować!

 

Pierwsza połowa roku może być jednak trochę mecząca z Marsem w Skorpionie w kwadracie.  Lew będzie stawiany przed sytuacjami, które wymagają Twojej szczerej i otwartej konfrontacji. Szczególnie, gdy planeta, zresztą bardzo bojowa wyruszy w biegu retor musisz uważać schodząc lepiej cierpliwe z drogi konfliktom. Złości, agresja czy dolewanie oliwy do ognia może tylko skompilować sytuacje. Buduj granice tam gdzie potrzeba, zakańczaj to, co działa Ci na nerwy, a przy tym mów bezpośrednio prawdę trzymając się faktów oraz sprawiedliwości.

 

Uranus i Saturn przez dwanaście miesięcy stają u Twojego boku tworząc układy boskich trogonów. Nie lekceważ silnego i władnego przeciwnika, akceptując czyjeś całkiem odmienne racje… Do lata trzeba spokojnie przetrzymać realizując przy tym swoje kreatywne plany. To, co jest Twoją pasją, o czym już myślisz od dawna może być dokonane i osiągnięte właśnie w Nowym Roku 2016!

 

Warto posłuchać swojego serca koncentrując się na przeznaczeniu. Nawet, gdy drogi będą kręte, nie rezygnuj!

 

Podejmij inicjatywę, szukaj ścieżek, znajomych i sytuacji, które Ci pomogą. Jowisz ustawiający się od jesieni w pozytywnym aspekcie proteguje i wynosi Lwa na pierwsze pozycje dając przy tym namacalne sukcesy! Sprawdzaj uwarunkowania, nie obojętniejąc na obranego poselstwa, nawet, gdy na początku nie będzie powodzenia! Wszystko odbędzie się wedle ustalonych układów gwiazd i konstelacji. W grudniu oczekujesz już jednoznacznego zwycięstwa!

 

Miłość zapowiada się jak jazda na wielkiej, szybkiej karuzeli, gdzie emocje, rozsądek i serce grają główne role. Czy to przyjaźń, czy to kochanie dowiesz się, gdy postawisz na wiarygodność, nie koniecznie słuchając, co mówi głowa! Zmiany w życiu partnerskim nie są łatwe szczególnie, gdy długo kogoś znamy…rok 2016 pragnie jedna Lwa spełnienia, dlatego trzeba skakać nawet do bardzo zimnej wody!

 

Sytuacje w domu także potrzebują reform. Jest możliwe, że będziesz coś odnawiał, kupował nowy sprzęt lub w ogóle zorganizujesz przeprowadzkę!. W każdym bądź razie omawiaj wszystko ze swoim partnerem. Rozkłady świetnych planet zapewniają nie tylko osobiste spełnienia, ale również ogromne poprawy gospodarcze i emocje, w których na pewno się odnajdziesz!

 

 

 

 

Panna 24.8.-23.9

 

 

Planeta szczęścia Jowisz jeszcze do września 2016 roku stojąc w Twoim znaku dodaje nie tylko optymizmu, ale również obiecuje dobre sytuacje gospodarcze, super karierę oraz pasje i namiętności w partnerstwach!

 

Nagrody mogą być osiągnięte przed jesienią. Jowisz to więcej wiary w życie, w siebie oraz spokój wewnętrzny do oceny tego, co się dzieje dookoła. A będzie tego bardzo wiele..

 

Neptun cały czas w opozycji utrudnia konkrety i planowanie. Także Saturn stojąc w kwadracie domaga się reguł, porządku, konkretów hamując przy okazji natychmiastowe zdobycze. On testuje przede wszystkim Twoją cierpliwość oraz wytrzymałość. Już wiesz, że każdy dzień wymaga dokładności oraz niepowierzchowności. Szczególnie druga dekada urodzonych rozpoczyna już od stycznia sprawdzian na samokontrolę. To dobrze, że Pluton zaczaruje innych dla Ciebie w trygonie.  Razem z nim Panna posłuży się siłą magii, przyciągania i fascynacji swoją osobą. Z planetą transformacji w pozytywnym aspekcie jest pewność, że nie poddasz się z byle, jakiej okazji!

 

Co się tyczy spraw miłosnych sytuacja jest trochę zagmatwana, aby single postawiły od razu na jedną osobę. Możliwość będzie tak wiele, że trudno jest się decydować….Intensywność, różnorodność, pasja jest gwarantowana. Nie siedź tylko w rutynie i korzystaj ze świetnych sytuacji. Może ryzyko się nie opłaci, ale szykuje się nader ekscytująca faza!

 

Zawodowo otrzymujesz szacunek i respekt otoczenia. Każdy już wie, na Pannie może polegać, a jej fachowość zajmuje najlepsze pozycji w każdej profesji. Nie denerwuj już innych i skończ z tą skromnością! Niech Mars doda Ci ognia, siły i pewności przebicia potrzebnej tak do prowadzenia ludzi i wskazywania im dróg do szczęścia! Energia dana innym będzie do Ciebie pozytywnie wracać.

 

Jesień przynosi nowe obowiązki. Aby im sprostać potrzebujesz nie tylko zdrowego ducha, ale również ciało. Zadbaj o siebie mając na względzie więcej aktywności sportowej. Rodzina oczywiście czeka…

 

Może zabierzesz kogoś na spacer albo do kina? Dobrze byłoby połączyć czas wolny z pasjami i zajęciem tym, co zdrowe, pożyteczne oraz dające spokój duszy i serca!?

 

 

 

 


Waga 24.9.-23.10

 

Już w roku 2015 na pewno się w Twoim życiu wiele zmieniło. Kwadrat Plutona wyrzuca wszystko, co do Ciebie nie pasuje. Jego tranzyty będą aktywne także w następne miesiące pozwalając dojść wreszcie do korzeni. Emocjonalne uzależnienia, małe własne wartości, myślenia i postrzeganie siebie oraz otoczenia, adie!

Czas odważyć się być sobą!

Nie radzę pozwalać się poganiać lub samą siebie ustawiać pod prądem wydarzeń.  Wszystko, co robisz ma sens i jest wartościowe. Prywatne życie będzie w nadchodzącym roku kwitło. Sytuacje gospodarcze są świetne. Pieniędzy nie zabraknie. Można będzie sobie pozwolić na to czy owo, bez pozwoleń nikogo.

Twoja motywacja się zwiększa. Jest mnóstwo możliwości do rozwoju przez wszystkie miesiące. Kursy, zmiana pracy, podróże zagraniczne…. A przy tym bez żadnego obciążenia i tracenia nadaremnie energii!

Od 9 września 2016, raz na dwanaście lat Jowisz, planeta szczęścia wchodzi do Twojego znaku przynosząc nie tylko radość i zadowolenie osobiste jak również dopomoże osiągać to, o czym ciągle marzysz!

Stawiaj dalej na równość, sprawiedliwość i niezależność!! Lilith jest w Twoim znaku jeszcze dorzucając odwagi, pasji i wigoru do wyboru swojej autentycznej drogi. Zostań sobą, bez względu na to, co mówi otoczenie! Szczególnie te, które nie jest Twoim odbiciem serca i duszy!

Wagi aktywność i komunikacja niesamowicie się udoskonala! Razem z Jowiszem jest możliwość zajęcia się politykom, wyrażać otwarcie swoje zdanie, konkretyzować plany oraz idee.

Co się tyczy miłości propozycji jest niezliczona ilość cały rok! Singli do końca grudnia na pewno wśród was już nie będzie. Potrzebujesz aktywnego, otwartego, tolerancyjnego partnera. Zamkniecie w czterech ścianach na dłuższą metę odpada. Jako, że jesteś znakiem kardynalnym chętnie obejmiesz odpowiedzialność za siebie oraz partnera. Zima może przynieść już radykalne, pozytywne niespodzianki, a pod choinka mogą znaleźć się złoty pierścień wiecznej miłości..! Oj, cuda są możliwe, cuda..! Jak dobrze jest mieć Jowisza przy sobie..

 

Skorpion 24.10.-22.11

I w końcu wpadasz na właściwe drogi, a Nowy Rok wynagradzać będzie wszystkie trudności, nieprzyjemności, niepowodzenia czy rozczarowania! Planety obiecują nie tylko więcej spokoju i odnalezienie swojego miejsca. Harmonia wewnętrzna pozwali na osobiste realizacje oraz radości z całego serca!

Dawne konflikty z otoczeniem, walka z samym sobą i czarnymi przewidzeniami znika gdzieś daleko za Tobą. Pozytywne nastawienie do środowiska daje odzwierciedlenie w prawidłowych relacjach. Luz, swoboda i zadowolenie to poznanie uczucia wolności, ciekawej perspektywy i autentycznego szczęścia.

Mars jest patronem Roku 2016, a ten będzie nie tylko Skorpiona protegował, ale uruchamiał projekty, w które zaangażujesz się całym sobą! Twoja organizacja pracy jest na najwyższym szczeblu. Profesjonalnością, znajomością faktów i wiedzą wszystkich dookoła prześcigasz. Nowi znajomi przeistaczają się w przyjaciół. Nie rezygnuj, więc z mniej istotnych spotkań. Umowy zawodowe należy wykonywać tylko pisemnie.

Niebywałą inspiracją jest życie uczuciowe. Mars to nie tylko impuls do działania, ale chęć walki o swoje osobiste szczęście! Ogniste romanse mogą zakończyć się założeniem obrączek przy ołtarzu! „Wszystko albo nic” przysłowie wdrażasz od raz w życie. Podróże długie czy krótkie są także realne. W końcu należy spełnić swoje osobiste cele!

Znajomości prywatne przyczynią się do odkrycia nowego lądu zawodowego. Skropion potrzebuje więcej czasu dla siebie oraz najbliższych! Praca nie będzie już wymuszeniem czy obowiązkiem. Rosną Ci skrzydła, a przy tym wynagrodzenie jest akurat takie, aby Tobie pasowało! Feniks szykuje się do wysokich lotów..

Kieruj się głosem serca odrywając nieznane tereny. Nowy Rok budzi w Tobie wiosnę, która może trwać dwanaście miesięcy. Ostatecznie czujesz się po prostu szczęśliwy. Zasłużyłeś sobie na dłuższy odpoczynek oraz satysfakcję.


Strzelec 23.11.-21.12

 

Z Saturnem za pan brat raz na około trzydzieści lat świat wygląda zupełnie inaczej!

 

Strzelec może osiągnąć zamierzenia, marzenia i ważne cele, gdy nie zapomni o działaniu krok po kroku, organizując i planując przy tym dokładnie swój czas. Podejścia muszą odpowiadać realnemu, otaczającemu środowisku. Ryzyko nie jest polecane, a dyscyplina, obowiązkowość powinny być Twoim priorytetem. Sprawdzając i redukując wszystko możesz ominąć uczucia niepokoju. Mars będzie w Twoim znaku może na wiosnę demotywować, ale nadchodzą natychmiast nowe szanse, odmienne możliwości, z którymi na pewno sobie doskonale poradzisz!   Jesień zapowiada już ogromne powodzenia. Aby do tego momentu wytrzymać potrzebujesz odpowiednich klimatów, cierpliwości i mądrości wykorzystanej z przeszłych doświadczeń.

 

Zawodowo czujesz coraz bardziej, że praca, która wykonujesz nie interesuje Cię do końca.. Zmiany profesjonalne, kursy kształcenia, rozwój horyzontów będą wymagane nie tylko od planety karmy, ale również od pozytywnie nastwionego od września Jowisza. Najistotniejsze, abyś sprawdzał wszystko w realu i nie odpływał za daleko w marzeniach. Liczą się, bowiem konkrety, dzień codzienny i to, co można przećwiczyć i doświadczyć w szarym, codziennym życiu.

 

W miłości będzie pięknie i przyjemnie, gdy pozwolisz dojść do głosu również partnerowi. Jego pomysły są na prawdę świetne. Nie upieraj się tylko przy swoim! Dla singli nadchodzi czas poznania stałych partnerów. Jest możliwe, że postać będzie dużo starsza od Ciebie. Droga do happy end-u prowadzi przez poznanie samokontroli i korzystaniu z odmiennych sposobów myślenia. Co powiesz na yogę?

 

Spełnienia, dokonania i osobiste wygrane doczekasz z pojawieniem schyłku roku. Nagrody z Saturnem może nie są huczne, ale ich echo potowarzyszy Strzelcom przez długie czasy i z pewnością następne wieki!

 

 

 

 Koziorożec 22.12.-20.1

Tylko nie rozpoczynaj nic bez pasji, serca czy ogromnego zaangażowania duszy!

Rok 2016 może być na prawdę wspaniały, jeżeli Twoje zajęcia, partnerstwa i wszystko, czym się zajmujesz będzie powiązane z prawdziwym powołaniem oraz spełnieniem! Pluton w Twoim znaku nadal zmienia, transformuje dając Ci motywację, energię oraz siły do całkowitych przekształceń.

Podróże, wyjazdy, kontakty i projekty za granicą umilą Ci nie tylko czas, ale poprawią również sytuację gospodarczą.

Przy bardziej kreatywnym pomyśle mierz długofalowo. Ekscytujące zmiany zapowiadają przy okazji całkiem niecodzienne znajomości. Nudy w uczuciach na pewno nie będzie. Pluton akceptuje tylko wielkie, intensywne emocje!

Ogień namiętności podsyca jeszcze Uran w kwadracie. Nagłe przetasowania, spotkania czy szkolenia stawiają na Twojej drodze osoby niezmiernie ciekawe! Kontynuując swój rozwój oraz poszerzanie wiedzy jesteś gotowy do imponujących projektów, wyzwań oraz innych szans płynących od Jowisza w trygonie.

Mars w Skorpionie to nie tylko siła i moc organizacji. Cele będą spełnione, a Kosmos zapewnia, że sprawiedliwe szczęście będzie podzielone. Neptun w pozytywnym aspekcie przynosi ogrom przestrzeni i możliwości dotknięcia serca. W Nowym Roku stoisz bardzo blisko linii zwycięstwa.

Oczekujesz mnóstwo świetnego czasu na radowanie się ze swojego szczęścia!

Wodnik 21.1.-19.2

Startujesz z Nowym Rokiem pełen energii, siły i optymizmu. Uranus daje Ci nie tylko kreatywność, niekonwencjonalność pomagając odrzucić to, co nie pasuje do Ciebie! Saturn w pozytywnym aspekcie to dyscyplina, regularność i spokojne dążenie do osiągniecia celów oraz pewnego powodzenia. Nic nie da Ci większej mocy niż gwarancja spełnienia osobistego!

Stoisz osobiście zaangażowany całą duszą do przezwyciężenia wszelkich wyzwań kierując się przy tym ogromną harmonią wewnętrzną. Świat przecież musi iść ku lepszemu!  Wodnik ma za zadnie odszukanie grup ludzi podobnie myślących, gdzie sprawiedliwość, wolność i polityczna niezależność ma racje bytu. Organizując i działając w swoim społeczeństwie pamiętaj przy tym o prawie, regułach i wszelkich nakazach ze stron przepisów. Twój duch wolności nie zostanie uśpiony, a Nowy Rok 2016 ożywi na horyzoncie tęczę nowej nadziei dostępnej dla każdego, normalnego człowieka!

Profesjonalnie i zawodowo w pierwszej połowie roku spodziewaj się zazdrośników i konfliktów z reformami. W grze siły i mocy wybierz lepsze taktyczne metody. Nie polecam szybkich nieprzemyślnych impulsów lub reakcji emocjonalnych. Wiedza, zdecydowanie i uwzględnianie otaczającej rzeczywistości zaprowadzi Wodnika prostą drogą do sukcesu.

W miłości nadchodzi faza ścisłego współdziałania, wymiany komunikacji oraz emocjonalnej inicjatywy. Twoje życzenia będą spełnione, pomoc wszelkiego charakteru dana. Będzie można wkrótce zaplanować długie podróże, wyjazdy zagraniczne, budowy wspólnego, domowego ogniska, a pewnie i dokładne daty ślubu!

Twoje marzenia, wymagania oraz życzenia są do grudnia ziszczone. Czas niepewności adie! Wodnik walczy do końca o swoje samozadowolenie!


Ryba 20.2.-20.3

Czeka Cię nie tylko powodzenie, ale również fala miłości oraz czułości!

Zanim przejdziesz jednak do realizowania swoich planów i projektów ważne jest posłuchanie Saturna w kwadracie, który raz po raz przypomina; co jest marzeniem, a co twardym realem?

Jowisz zapewnia dobry, optymistyczny nastrój, super pomysły, protekcję i udany układ gwiazd nawet w ostatnich minutach! Saturn będzie jednak pokazywał i wyznaczał granice. Pożegnania, rozstania z tym, co nie przydatne jest konieczne! Nie wychylaj się lepiej poza reguły i z góry ustalone przez prawo obowiązki. Wszystko musi przebiegać według przepisów.

Zdrowie jest ważnym puntem Nowego Roku 2016. Kontrole lekarskie, sprawdziany lub wysłuchanie, co mówi medyk należy zrobić w skupieniu. O leczeniu w domu nawet nie ma mowy. Zapomnij przepisy babuni czy też byle, jakiej wróżki i czarodziejów. Całokształt potrzebuje respektowania praworządności.

Neptun w Twoim znaku budzi nadal bardzo ważne uczucia. Pomoc innym, współczucie, solidność zaprowadzi Ryby do ważnych humanitarnych projektów. Gdy pokierujesz się sercem dojdziesz do sfery nieba. Bóg morza spełnia wszystkie Twoje życzenia. Jest wiele pracy, gdzie będziesz mogła wykorzystać swoją intuicję, a przy okazji porządnie na tym zarobić!

Otwórz oczy i serce, ale pozostając nogami w rzeczywistości. Profesjonalnych, kreatywnych idei nie zabraknie. Nagłe przebłyski oraz sygnały nieba kierują Cię do nietuzinkowych misji. Twoja rola w świecie jest potrzebna. Praca dla innych gwarantuje osobiste zadowolenia.

Mars w pozytywnym aspekcie prowadzi na ścieżki miłości. Twój wybranek nie musi posiadać idealnych cech charakteru. Wierność, lojalność oraz jedność duszy pokaże Tobie całkiem inny duchowy świat. Najważniejsze, aby marzenia doświadczać w teraźniejszości.

Liczy się to, co faktycznie przeżywasz!

Słońce w Strzelcu

Wiedeń  19.12.15

 

 

„Nie trać nigdy cierpliwości; to jest ostatni klucz, który otwiera wszystkie drzwi.” A. Exupery