Konstelacje dnia: 7.4.2018-8.4.2018
"Owoc nie jest rezultatem drzewa; drzewo jest rezultatem owocu." (Daniel Santos)


Konstelacje dnia; weekend 7.4.-8.4.18

W sobotę i niedzielę Księżyc stoi w znaku Koziorożca przypominając nam o powinnościach, które należy dokładnie wykonać. Pozostajemy rzeczowi, trzymając się faktów, orientując tylko na dokładnie namacalnych przesłankach. Przy końcu tygodnia emocje opadają i będzie nam łatwiej ocenić minione wydarzenia, wyciągając wnioski i konsekwencje. W sobotę około godziny 11; 15 Księżyc stoi jeszcze w kwadracie do Merkurego, dlatego nie śpiesz się z pochopnym wyciąganiem wniosków. Dalej Luna stoi w trygonie do Wenus z Byka umożliwiając nam utrzymanie przyjemnej atmosfery w najbliższym otoczeniu. O 14; 18 Księżyc łączy się na moment z Saturnem, co może spowodować niezadowolenie, melancholię, zamyślanie, a może poczucie smutku..? Od godzony 15; 36 rozpoczynamy najpiękniejszy aspekt tego tygodnia. Wenus ustawia się w Byku w trygonie do Saturna w Koziorożcu dając nam poczucie pewności, spokoju i stabilizacji. Kto ma jakiś plan warto to dokładnie przemyśleć szukając dodatkowych, pewnych materiałów i wiadomości. Rozmowy i plany będą doprowadzone do finału. Czas jest świetny do omówienia długotrwałych umów prywatnych i handlowych. W miłości i związkach można doczekać się akceptacji, niezawodności i autentyzmu. Najlepsze szanse mają następujące znaki zodiaku; Panna, Koziorożec, Byk, Skorpion, Rak, Ryba. Kieruj odpowiednio swoją energią. Trygon Wenus z Saturnem trwa dwa dni i w tym czasie można ze spokojem zdobyć wyznaczone przez siebie cele.

Niedzielę najlepiej jest spędzić aktywnie. Sport byłby najlepszym sposobem przepracowania ciężkiej, nagromadzonej energii. W wolny dzień Księżyc jeszcze łączy się z Plutonem powodując erupcję duszących, ciężkich emocji, ale już po godzinie 16 Luna w pozytywnym aspekcie do Jowisza zapowiada nadejście przyjemnych, pozytywnych momentów.

"Najgłębszym pragnieniem w sercu każdego człowieka, przed pragnieniem życia, jest pragnienie kochania i poczucie, że jest się kochanym." (Michel Quoist)

Ja życzę wszystkim ciepła, dobra i spokoju. Pozdrawiam Was!


„Intuicja podpowie myślącemu umysłowi, gdzie szukać dalej. (Dr Jonas Salk)

5.4.18 Słońce w Baranie, Księżyc w Strzelcu.