Konstelacje dnia: 15.3.2018 r.
„…Patrz w gwiazdy, a nie pod nogi. Bądź ciekawski. I jakkolwiek trudne wydaje się życie, zawsze jest coś, w czym możesz osiągnąć sukces. Wystarczy tylko, że się nie poddasz …” (Stephen Hawking; Słońce w Koziorożcu, AC w Wodniku, Księżyc w Pannie)

Konstelacje dnia, czwartek, 15.3.18

Jutro, przed nami bardzo wrażliwy dzień. Rano Księżyc stoi jeszcze w znaku Wodnika w pozytywnym aspekcie do Urana i Marsa. To daje nam dużo siły przebicia. Mamy świetne idee, jesteśmy aktywni pragnąc odnaleźć oryginalne idee do rozwiązania naszych zagadnień. Z otwartością możemy podążać za celem, broniąc swoich pojęć oraz wyobrażeń. C o sobie zaplanujesz do 11 godziny-jest wykonane. Następnie Luna przechodzi do znaku Ryby, oddalając się od rzeczywistego. Fantazja, medytacja, kontemplacja, keratynowość zmienia aurę dnia na bardzo marzycielską, rozpuszczając granicę miedzy wizją, marzeniem, a faktem. Każdy z nas rozpoczyna poszukiwanie miejsc spokoju, gdzie można poprzednie wydarzenia przemyśleć w samotności. Zajmuj się tym, co kochasz, co Cię inspiruje i zajmuje. Bardzo dobry moment dla osób z pomysłem. Twórcze aktywności przenoszą nas na wyższe poziomy świadomości. Aspekt jest mnie korzystny do realnej oceny tego, co się dzieje dookoła. W tej samym nastroju zmierzamy do weekendu, gdzie w niedzielę odbywa się zapowiedziany Nów Księżyca w tym samym znaku.

Ja życzę Wam wszystkiego dobrego. Pozdrawiam Was.

„Niemal wszystkie pierwiastki, z których jesteśmy zbudowani, ty i ja, zostały wyprodukowane wewnątrz gwiazd istniejących na długo przed powstaniem Ziemi. Mamy, zatem prawo twierdzić, że wszyscy jesteśmy dziećmi gwiazd”. (Stephen Hawking)


14.3.18 Słońce w Rybie, Księżyc w Wodniku.