Konstelacje dnia: 28.02.2018 r.
"Zawsze chciałem zostać kimś. Wiele lat upłynęło, zanim uświadomiłem sobie, ze ten ktoś to ja." (James Victore)

Jutro,28.2.18 Księżyc znajduje się w znaku odważnego Lwa! Pokazujemy śmiało, co potrafimy, pragniemy kształtować swoje życie podchodząc z zaangażowaniem do każdej czynności!  O godzinie 14; 28 kiedy Luna ustawi się w trygonie do Marsa uaktywni naszą przedsiębiorczość, miłość do prawdy i otwartość. Nawiązujemy szybko kontakty, poszerzmy automatycznie perspektywy kierując motywacją. Nie omijaj tylko szczegółów w ten ostatni dzień lutego! Wieczorem o godzinie 19; 36 Księżyc ustawi w kwadracie do Jowisza lekceważąc reguły, przepisy czy normy moralne. Pokaż, że masz wielką klasę, a uczciwość i szlachetność nie jest obca!

Idąc dalej do pełni Księżyca w rzeczowej Pannie nastrój będzie się coraz bardziej zmieniał.1.3.18, w nocy Merkury w Rybach tworzy kwadrat do Marsa wprowadzając nerwową atmosferę, gdzie przesadna krytyka, osądy bez podstaw, oskarżenia i nietolerancja góruje ponad wszystkim. Mars jest niecierpliwy, łatwowierny i swoim zachowaniem doprowadza prowokacyjnym słowem pisanym czy mówionym do konfliktowych uwarunkowań.

"Główny cel życia to pomaganie innym. Jeżeli nie możesz im pomóc, to przynajmniej ich nie rań.(Dalajlama).Tymczasem Księżyc idąc do Pełni pozycjonuje naprzeciw Neptuna. Nie wszystko jest prawdą. Reagujemy wysoko wrażliwie na sygnały odbierane ze świata. Neptun ze Słońcem w Rybach zabiera nam realne odczucia, rozmywa i rozpuszcza namacalne, może czyni biernym, nie dając opcji faktycznej oceny rzeczywistości. Nie daj się zwieść jego metodom, jeszcze bardziej pogrążając się nad sobą czy rozpoczynając narzekania. Kreatywne czynności, spacery, joga lub porządkowanie tego, co masz pod ręką sprzyja przeanalizowaniu burzy myśli. Od 1.3.18 do 5.3.18 Merkury stoi w koniunkcji z Wenus i obie planety konstruują trygon do Jowisza w Skorpionie! Jest to idealny aspekt pozwalający, nawet w trudnych momentach dostrzec piękne aspekty życia! Rozmowy, sympatyczne spotkania, ciekawe znajomości, kontakty, także biznesowe, podróże, wycieczki… wybierz dla siebie, coś sam, abyś jak najwięcej profitował od tego niecodziennego aspektu! Jowisz gwarantuje szczęśliwe wydarzenia, szansę rozwoju intelektualnego i odbudowania zaufania w relacjach wszelkiego rodzaju. "Miłością trzeba się opiekować tak, jak swoim dzieckiem, aby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło się, nie rozchorowało i nie zobojętniało.( Twardowski)


Wszystkiego Wam dobrego! Pozdrawiam.

27.2.18 Słońce w Rybie, Księżyc w Lwie.

"Każdy jest kowalem własnego losu, najważniejsze jednak to znaleźć odpowiedni młot i kowadło…"