Konstelacje dnia: 15.2.2018 r.
„Może Ci się nie udać w tym, na czym Ci nie zależy… więc równie dobrze możesz dać sobie szansę i robić to co kochasz.”

(Jim Carrey)

 

15.2.18 oczekujemy Nowiu Księżyca o godzinie 22,05 z częściowym zaćmieniem Słońca, które nie jest widoczne w Europie jednak będzie wpływało na długofalowe, różnorodne zmiany. Luna w połączeniu z planetą rewolucji, Uranem ma tendencje miedzy innymi wyzwolenia, niezależności, modernizacji, odnowy, zwiększania technicznego postępu..itd. Jest więcej niż pewne, że przed wielu z Was otworzą się nowe, życiowe, niezauważone dotąd perspektywy, które przyczynią do przeprowadzenia reform w życiu prywatnym czy biznesowym, co ostatecznie doświadczymy od początku marca 2018. Zastanów się, czy tu gdzie walczysz o usamodzielnienie i do czego kierujesz, odpowiada Twoim wewnętrznym potrzebom? Zaćmieniem jest punktem zwrotnym; albo, coś zaczynamy, albo kończymy w niespodziewany sposób. Zastanów się nadto szybko nad konsekwencjami, które na Ciebie czekają. Już and drugi dzień, bowiem nazywamy rzeczy po imieniu i dajemy sygnały do nowych inwestycji oraz aktywności( np. praca, prywatnie). Dobrze byłoby przenalizować uwarunkowania i pożegnać się, z zaćmieniem Słońca, z kwestiami, projektami i zagadnieniami, które nie dają pożądanych widoków na przyszłość. Planety przechodzące do Ryby sygnalizują pojawienie się chęci pomocy, współczucia, kompromisu....gdzie możemy zapomnieć o indywidualnych potrzebach. Z niekorzystną konstelacją Marsa i Neptuna nie daj się nikomu wykorzystać lub nie wchodzi w nieuczciwe transakcje wszelkiego rodzaju. Ze Słońcem w znaku Ryby doprowadzamy przez następne dni do zakończenia, finalizacji istotnych spraw, aby z powitaniem wiosny wejść w nowe początki.

„Żeby być mistrzem, musisz wierzyć w siebie, kiedy inni już przestali.”

(Sugar Ray Robinson)

Baran; podejmiesz bardzo ważne decyzje, istotne dla Ciebie samego oraz najbliższych osób. Nie zapomnij o nikim!

Byk: „Lepiej wróbel w garści niż gołąb na dachu.”. Wybierz tylko to, co jest naprawdę konieczne.

Bliźniak: żadnych przyrzeczeń bez pokrycia. Zanim zaopiekujesz się całym światem, zwróć uwagę na siebie!

Rak: Nie uciekaj z Wenus w Rybie, od istotnych konfrontacji w świat fantazji. Spełnienie i radość masz znaleźć tu i teraz. W realnych uczuciach, emocjach i..postaciach.

Lew: Koncentruj się na planie działania i myśli przewodniej wierząc, że wszystko się uda. Masz złe uczucia? Zrezygnuj z tego celu.

Panna: Nie zawyżaj sobie poprzeczki. Twoje uczucia mogą Cię mylić. Przeanalizuj ważne kwestie z zaufaną osobą.

Waga: Masz świetny moment na pokazanie, kim naprawdę jesteś! Nie zapomnij tylko o tym już od soboty, ponieważ planety będą ciągle o tym Nowiu Księżyca przypominać!

Skorpion: Nie musisz demonstrować na siłę swojej władzy i wiedzy. I tak otrzymasz od Jowisza to, co zechcesz. Ważna jest praca z zespołem!

Strzelec: Nie wchodź w manipulująco- uzależniające; układy, współdziałania, idee. Sprawdzaj detale na realność.

Koziorożec: Sam wybierzesz sobie drogę, w którą wyruszasz. Przemyśl każdy krok następny. Bez spontanicznych dekretów!

Wodnik: Dostajesz bardzo dużo możliwości; w zależność od tego, co zamkniesz, otwiera się masa różnych drzwi z niecodziennymi, przyszłościowymi perspektywami niezależnego życia!.

Ryba: Nie wypowiadaj do niedzieli zobowiązujących decyzji. Następnie wybierzesz i tak dla siebie najbardziej korzystną propozycję.

„Nie pozwól, żeby to, czego nie da się zrobić przeszkodziło Ci w tym, co możesz zrobić.”(John Wooden)

Życzę Wam wszystkiego dobrego! Pozdrawiam z pozytywnymi gwiazdami.

13.2.18 Słońce w Wodniku, Księżyc w Wodniku.

 

 

 

Foto via Pixabay.com