Konstelacje dnia: 31.01.2018 r.
 

„…i w zwykłym wróblu może się kryć lwia odwaga.”

 

Konstelacje dnia 31.1.18; pełnia z totalnym zaćmieniem Księżyca w znaku Lwa.

 

Księżyc w pełni, podczas całkowitego zaćmienia przy Węźle Karmicznym i w koniunkcji z Ceres, tego nie oglądał świat od prawie150 lat... Energia tego wydarzenia ma ogromną moc transformacji. Luna z Ceres stojąc naprzeciw Słońca  przedstawia emocje, uczucia, instynkty, intencje osiągając punkt kulminacyjny. Dostrzeżemy obraz naszych najbliższych relacji uświadamiając sobie, czego najbardziej potrzebujemy. Wszelkie związki, które nam nie służą będą objawione. Węzeł Karmiczny w Lwie obok Księżyca wskazuje, czym mamy się kierować, a mianowicie decyzjami serca, które są tylko możliwe, jeżeli jesteśmy tu i teraz, w danym momencie, zajmując realnością. To ma zwiększyć naszą świadomość, ułatwić identyfikację i opanować przyczyny i powiązania tematów aktualnych. Nie polegałabym na Ceres, ona nie jest Twoją matką…to Słońce w Wodniku z Wenus i następnie Merkurym wskazuje nam inne, bardziej, przyszłościowe drogi do pionierskiej ery. Nowe może wejść w Twoje życie tylko wtedy, gdy zrozumiesz sytuację i NIE zrobisz ponownie nic wbrew sobie.

 

Baran: Stare i niepotrzebne wypada zakańczać. Znajdź w chaosie myśli i uczuć dużo miejsca dla swoich najbliższych.

 

Byk: Do nowej drogi potrzebujesz więcej odwagi, zaufania i zaangażowania w swoje siły! Przemyśl dokładnie każdy krok następny.

 

Bliźniak: Pełnia i zaćmienie Księżyca może tylko w pozytywnym aspekcie rozjaśnić Twój umysł. Nakreśl wspólny przyszłościowy plan z partnerem. Na pewno się opłaci.

 

Rak: Pełnia z zaćmieniem Księżyc pozwoli na poznanie siebie z innej strony. Nie musisz z nikim przebywać, gdzie nie czujesz powietrza do oddychania. Spójrz dalej. Tam, gdzie dostrzeżesz nowe horyzonty.

 

Lew; Jesteś wolnym człowiekiem, a Twoje hojne serce nie da się zamknąć w złotej klatce. Podejmiesz ważne decyzje wyciągając konsekwencje bez zmrużenia powieki. Dalej tak być nie może.

 

Panna: Pozwól sobie jeden raz poczuć się wyjątkową, szczególną i bardzo utalentowaną. Nie musisz bez końca usługiwać innym.

 

Waga: Masz wyrzuty sumienia? Pomyśl w pierwszej linii o sobie i swoich potrzebach. Ty masz być najważniejsza dla siebie.

 

Skorpion: Ty decydujesz i odpowiadasz za to, co ma być jutro, za rok czy pieć lat… Przemyśl swoje decyzje, ponieważ moc Luny w zaćmieniu jest potrójna!

 

Strzelec: Z Marsem pod rękę jesteś zdecydowany podejmować jednogłośnie decyzje, uwalniać z duszących układów i kreować sama swoje przeznaczenie! Super!

 

Koziorożec: Zrezygnuj z „ja”, pomyśl o „my”. Zajmij się tym, co jest dla Ciebie życiowym priorytetem.

 

Wodnik: Ktoś bardzo bliski potrzebuje Twojej szczególnej uwagi(dziecko?).Ze Słońcem, Wenus, Merkurym i Juno już będziesz wiedział, co masz dalej postanowić.

 

Ryba: Mów jasno i prosto, o co Ci chodzi. Komunikacja ma polegać na wypowiadaniu tego, co nosisz w sercu.

 

„Przeciwności losu powodują, że jedni się załamują, a inni łamią rekordy.”(William Arthur Ward)